فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پلیس "نامحسوس" ایران دزدان "بسیار محسوس" مسلح از آب درآمدند!

  منبع: العربیه.نت- فارسی

  در پی اجرای طرح "پلیس نامحسوس" از سوی نیروی انتظامی ایران، این نیروهای نامحسوس دست به سرقت اموال مردم زدند!

  سایت ایرانی تابناک روز سه شنبه 26 آوریل گزارش داد عده ای که خود را پلیس نامحسوس معرفی کرده اند، در جاده های خارج از شهر در استان هرمزگان جلوی خودروهای مردم را گرفته و اموال آنها را به سرقت می بردند.

  در این گزارش آمده است: "این سارقان که با لباس شخصی و با در دست داشتن تابلو ایست، نیمه های شب به بعد در یکی از جاده های برون شهری، خودروهای عبوری را متوقف کرده و اموال ایشان را با تکیه بر سلاح های گرمی که همراه داشتند، به سرقت می‌بردند."

  این گزارش توضیح نمی دهد که این افراد چه مدت به این کار مشغول بوده اند. اما موضوع آن موقع لو می رود که در یکی از عملیات سرقت، دزدان "پلیس نامحسوس" با افراد دزدزده درگیر می شوند که در اثر آن یکی از دزدان به اشتباه به ضرب گلوله همدستش کشته می شود، و فرد ضارب توسط مردم روستای "قلات بالا" در نزدیکی شهر بندرعباس دستگیر می شود.

  خبر آغاز فعالیت ۷۰۰۰ نیروی نامحسوس پلیس تحت عنوان "گشت نامحسوس امنیت اخلاقی" روز دوشنبه 18 آوریل از سوی حسین ساجدی‌نیا، رئیس پلیس تهران اعلام شد. این خبر با واکنش گسترده توام با نگرانی مردم روبرو شد. رئیس پلیس تهران گفت، فعالیت پلیس نامحسوس مکمل "گشت‌ ارشاد "در سطح شهر خواهد بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران