فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • افشای فایل صوتی بازجوى رهبر گروه "عرفان حلقه"

  منبع: العربیه.نت- فارسی

  فایل صوتی یکی از مهره‌های «قرارگاه ثارالله» سپاه پاسداران ، بازجو «محمود رضا قاسمی»، منتشر شده كه بازجوی رهبر زندانى گروه موسوم به "عرفان حلقه"، محمد على طاهرى بوده است.

  در اين فايل افشا شده، قاسمى از نحوه اعمال فشار اين دستگاه امنیتی سپاه به قوه قضاییه، جهت صدور احکام سنگین برای طاهرى كه بنیان‌گذار طب‌های مکمل «فرادرمانی» و «سایمنتولوژی» است را فاش می‌کند.

  بنا به گزارش سايت «آمدنیوز» كه اين فايل صوتى را منتشر كرده، قاسمى خود را نماینده و مامور قرارگاه ثارالله برای اعمال فشار به قضات پرونده محمدعلی طاهری می‌خواند.

  اين بازجو توضیح می‌دهد که چگونه قضاتی که با حکم اعدام بنیان‌گذار عرفان حلقه مخالفت کردند، (اسدی و پیرعباسی) را انفصال درجه داده و قاضی جدید پرونده را تحت فشار گذاشته تا حکم اعدام صادر کند.

  او همچنین اذعان می‌کند که نام محمدعلی طاهری در لیست «عفو رهبری» آمده بود اما وی، به عنوان نماینده قرارگاه ثارالله، با زیر سوال بردن عملکرد قوه قضاییه، جلوی امضای نامه عفو بنیان‌گذار عرفان حلقه توسط رهبر ایران را گرفته است.

  قاسمی در این فایل صوتی، تعداد طرفداران عرفان حلقه را در ایران ۱۵۰ هزار نفر عنوان می‌کند که با احتساب اعضای خانواده این افراد، یک درصد از جمعیت ایران را طرفداران عرفان حلقه تشکیل می‌دهند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران