فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • اخطار کی روش به مقامات ایران: زمان قول دادن سر آمده است

  منبع: العربیه.نت- فارسی

  کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، روز شنبه در در بیانیه ای که در سایت فیسبوکش منتشر شد به مقامات فوتبال ایران اخطار کرد یا به 11 مورد خواسته های عمل می کنند و یا او استعفا خواهد داد.

  کی روش در این بیانیه از مقامات ایران خواسته از تیم ملی ایران حمایت مالی کرده و مشکلات این تیم در راه جام جهانی فوتبال 2018 روسیه را حل کنند.

  او در این بیانیه نوشته: "شرایط من مشخص است، زمان وعده به پایان رسیده است و در صورتی که به این تعهدات عمل نشود و حمایت مالی صورت نگیرد استعفای من اجتناب ناپذیر است."

  گفته می شود که هیات مدیره فدراسیون فوتبال ایران با استعفای کی روش مخالفت کرده و او حداقل تا پایان ماه آوریل به کار خود ادامه خواهد داد.

  کی روش در انتقاد از وضعیت فوتبال ایران نوشت: "طی 5 سال گذشته ما همیشه در خصوص مشکلات همیشگی بحث کردیم و این بار فهرستی از 11 موضوع کلیدی که مهم ترین مسائل در حمایت از تیم ملی در راه جام جهانی محسوب می شوند را ارائه دادم."

  یک روزنامه پرتغالی در مورد صحبت های اخیر کارلوس کی روش نوشت: "کارلوس از وعده هایی که مسئولان ایرانی برای برطرف کردن مشکلات دادند خسته شده و تصمیم به جدایی گرفته است."

  تبلیغات