فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • یک نشریه بسیج همسر رفسنجانی را «هفت‌تیر کش» توصیف کرد

  منبع: العربیه.نت- فارسی

  یک نشریه وابسته به سازمان بسیج ایران، همسر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران را به «هفت‌تیر کشی» متهم کرده است.

  نشریه «زمان» وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر، در جدیدترین شماره خود عکسی از خانواده هاشمی رفسنجانی را با تیتر «هفت‌تیر کشی مادر خانواده» منتشر کرده است.

  بر اساس قوانین جزایی جمهوری اسلامی، می‌تواند از مصادیق «توهین» به هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تلقی شود.

  اشاره این نشریه، به بیان واقعه‌ای از سوی «احسان لاجوردی» فرزند «اسدالله لاجوردی» مسئول سازمان زندان‌ها در سال‌های نخستین پس از انفلاب ایران است که در سه راه یاسر نیاوران اتفاق افتاد و پس از چندی «احسان مازندرانی» روزنامه‌نگار بازداشت شده توسط سپاه پاسداران، روایت متفاوتی را از آن حادثه بازگو کرد.

  «احسان لاجوردی» در صفحه انیستاگرام خود مدعی شده بود نزدیک بود با یک خودرو تصادف کند و در حالی که قصد داشت محل را ترک کند، فردی مسلح ضمن تهدید به او حمله ور شد. او افزوده است که در خودروی فرد مسلح، عفت مرعشی همسر هاشمی رفسنجانی را دیده است.

  احسان مازندرانی اما در انستیگرام خود «احسان لاجوردی» را متهم به رانندگی با سرعت زیاد و «لایی کشیدن» کرد. او نوشته بود «احسان لاجوردی» به خاطر این‌که نتوانسته بود از خودروی همسر یاسر هاشمی جلو بزند، از خودروی خود پیاده شده و شروع به فحاشی و حمله به خودروی آن‌ها کرده بود. در همین هنگام خودروی همسر هاشمی رفسنجانی سر می‌رسد و از راننده-محافظ خود می‌خواهد که جوان را از خودروی عروس و نوه‌اش دور کند. راننده هم وقتی پیاده می‌شود پس از این‌که می‌بیند «احسان لاجوردی» قصد ترک محل را ندارد، کلت خود را به اون نشان می‌دهد.

  مازندرانی تنها یک‌روز پس از آن روایت، توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد و هم‌اکنون به بهانه «پروژه نفوذ باند آمریکا در مطبوعات» در زندان به سر می‌برد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران