.
.
.

«ایر فرانس» پروازهای خود را به ایران از سر می‌گیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران پروازهای خود را به مقصد این کشور متوقف کرده بود، بار دیگر پروازهای خود را به ایران از سر می‌گیرد.

رادیو اروپا-۱ فرانسه در این باره گزارش داده است: «بر پایه اطلاعات به دست آمده توسط ما، این هواپیمایی قصد فراموش کردن منافع اقتصادی خود را ندارد.»

این گزارش افزوده است: «زمان‌بندی آغاز این پرواز‌ها مشخص شده است. ابتدا قرار است پرواز «KLM آمستردام-تهران» از ابتدای ماه ژانویه فعالیت خود را از سر بگیرد. پرواز بعدی ایرفرانس به ایران، پرواز پاریس-تهران خواهد بود.»

برپایه این گزارش: «مطالعات ایرفرانس حکایت از آن دارد که با توجه به افزایش تقاضای گردشگران فرانسوی برای سفر به ایران، خط پروازی پاریس-تهران از مسیرهای پرسود این شرکت هواپیمایی خواهد بود.»

ایرفرانس به دلیل تحریم‌های ایران، باید مدتی برای رسمی کردن تصمیمات خود در مورد تعداد و ظرفیت پرواز‌ها به مقصد تهران صبر کند.
چنانچه آژانش بین‌المللی انرژی اتمی، پایبندی ایران را به تعهدات خود برپایه توافق هسته‌ای تایید کند، این کشور از ابتدای سال ۲۰۱۶ میلادی بسیاری از قراردادهایی را که به دلیل تحریم‌ها از آن محروم بوده را بار دیگر منعقد کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم