.
.
.

تصاویری از مکان سقوط موشک‌های روسیه در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سایت «تخت نیوز» که رسانه محلی شهر تکاب در جنوب استان آذربایجان غربی ایران است، تصاویری از آثار برجای مانده از سقوط یکی از موشک‌های روسی در نزدیکی این شهر منتشر کرده است.

این سایت محلی پیشتر گزارش کرده بود: ««صبح چهارشنبه حوالی ساعت شش صبح یک شیء پرنده ناشناس در ۱۵۰ متری محدوده شرقی روستای قزقاپان در شهرستان تکاب سقوط کرد.»

بنا بر این گزارش: «صدای انفجار در حدی بود که باعث شکسته شدن بیشتر شیشه‌های منازل اهالی، تلف شدن چند راس دام و زخمی شدن دو نفر شد.»

این گزارش ادامه داده است که پس این حادثه، نیروهای امنیتی خود را فورا به محل رسانده و قطعات باقی مانده از آن شیء ناشناس را «جهت بررسی» با خود بردند.

ایرج ثقفی، فرماندار شهر تکاب هم در گفت‌وگو با خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا)، این خبر را تایید کرده بود ولی گفته بود که ماهیت این شئی ناشناس هنوز معلوم نیست.

سایت‌های «انتخاب»، «کوه قز» و مریان خبر نیز گزارش‌هایی از انفجار اجسام پرنده ناشناس در آستارا، روستای طومار قمیش در استان کردستان و سواحل روستاهای شیرآباد و خطه سرا، خبر داده‌اند.

خبرگزاری‌های بین‌المللی به نقل از دو مقام آمریکایی از سقوط ۴ فروند از موشک‌های شلیک شده روسیه از دریای خزر به سمت سوریه، در ایران خبر داده بود.

تا کنون ایران درباره این خبر اظهار نظررسمی نکرده است. البته وزارت دفاع روسیه این خبر را تکذیب کرده و تاکید کرده‌است که موشک‌های شلیک شده از دریای خزر، به اهداف مورد نظر اصابت کرده‌اند.