.
.
.

ویدیو..فریاد مادر یک دانشجوی زندانی در تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

"مادر، قرار از کف داده بود. یک نفس فریاد می کشید و از نبود پسرش و از نبود آزادی می گداخت. دوشنبه ای که گذشت، میعادگاه دنا شلوغ تر از همیشه بود. جوری که صف جمعیتِ معترض از محدوده ی ساختمان دنا بیرون زد و وارد پیاده روی مجاور شد و در آن پیش رفت."

به گزارش صفحه فیسبوک محمد نوری زاد، فعال مدنی ایرانی، همایش اعتراض به نقض حقوق شهروندی ایرانیان، هر دوشنبه از ساعت 10 بامداد در برابر ساختمان شرکت لاستیک دنا در تهران، میدان ونک، نبش خیابان گاندی، برپا می شود.

نوری زاد در باره آخرین همایش اعتراضی در روز دوشنبه 5 اوت می نویسد: "کم کم چهره های تازه ای از مردم آسیب دیده و به تنگ آمده می آمدند و به جمع ما می پیوستند. آن روز، روزِ جهانی معلم بود و شعارهای ما نیز اغلب به آزادی معلمان زندانی اشاره داشت و به جانبداری از حقوق صنفی معلمان."

"مادری که فرزندش ( امین انواری) را دیروزش دستگیر و به زندان اوین برده بودند، در صف معترضان قرار گرفت و دقایقی نگذشته بود که قرار از کف داد و بنای فریاد نهاد. امین انواری دانشجوی دانشگاه امیر کبیر است و وی را در یک یورش هولناک دستگیر و بخاطر فعالیت های حقوق بشری اش به زندان برده اند."