.
.
.

خواهرزاده خامنه‌ای: جمهوری اسلامی نماینده جامعه ایران نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

محمود مرادخانی، خواهرزاده علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، در نامه سرگشاده ای به کنگره آمریکا گفت که حکومت ایران نماینده مردم این کشور نیست، و نسبت به "اهداف پنهانی" این رژیم هشدار داد.

به گزارش سایت خودنویس، مرادخانی در این نامه توافق اتمی با ایران را بدون ضمانت اجرایی دانست و از دولتهای آمریکا و اروپا خواست تا مراقب "جولان سیاسی و وقت کشی" جمهوری اسلامی باشند.

مرادخانی گفت: "متاسفانه در ماه‌های اخير، با وجود شواهد بسياری در بی اعتباری و نابکاری رژيم اسلامی، تصميم گيران دولت‌های آمريکا و اروپا به اندکی بسنده نمودند و با امضای تفاهم نامه‌ای به نام «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام)، بدون ضمانت اجرايی مطمئن آن، نه تنها خطری را رفع ننمودند بلکه به سردمداران جمهوری اسلامی اميد و فرصت جولان دادن سياسی و وقت کشی برای پيش بردن اهداف پنهانی خود را دادند."

او افزود: "ماهیت ولایت فقیه علی خامنه ای...حتی بدون داشتن نیروی هسته‌ای، مترادف با نقض بیشتر حقوق بشر، بی ثباتی و نابسامانی بيشتر در منطقه خاورميانه و در جهان آزاد است."

محمود مرادخانی، هم اکنون در کشور فرانسه زندگی می کند. او فرزند شیخ علی تهرانی، شوهر خواهر علی خامنه ای است. علی تهرانی در ابتدای انقلاب اسلامی مواضعی مخالفت با روح الله خمینی، رهبر انقلاب، اتخاذ کرد و مجبور به ترک ایران شد.

مرادخانی در انتهای نامه خود از رهبران کشورهای غربی می خواهد تا مخاطبان خود در خاورمیانه را بشناسند و از مخالفان غیرمذهبی جمهوری اسلامی حمایت کنند.