.
.
.

جسد 2 خلبان بالگرد ایرانی در خلیج پیدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

روز چهارشنبه 15 ژوئیه یکی از مدیران شرکت نفت فلات قاره وابسته به وزارت نفت ایران، از پیدا شدن جسد خلبان و کمک خلبان بالگرد سقوط کرده در خلیج خبر داد. این بالگرد شامگاه دوشنبه 13 ژوئیه هنگام پرواز به سوی بوشهر ناپدید شد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، نریمانی مدیر شرکت نفت فلات قاره، از پیدا شدن جسد دو نفر از سرنشینان بالگرد سقوط کرده در خلیج خبر داده و گفت: "یکی از اجساد مربوط به خلبان - کاپیتان علی عزتی- و دیگری به احتمال زیاد مربوط به کمک خلبان -صفر پایخوان- است."

وی با اعلام اینکه جسد مربوط به خلبان به پزشک قانونی استان بوشهر تحویل داده شده است گفت:‌"جسد دوم هنوز از آب خارج نشده است".

وی با بیان این که امروز نیز دو تیم غواصی در حال جستجو برای یافتن دو جسد دیگر و بقایای بالگرد هستند گفت: "تاکنون یک صندلی، جلیقه نجات، دم بالگرد و یک کپسول پیدا شده است".

برپایه این گزارش، مدیر روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره تأکید کرد: "جستجو تا یافتن دوجسد دیگر ادامه خواهد یافت. همچنین تاکنون علت سقوط این بالگرد مشخص نشده است و کارشناسان باید در این رابطه اظهار نظر کنند".

به گزارش تسنیم، بالگرد در اجاره شرکت نفت فلات قاره با چهار سرنشین شب 13 ژوئیه در 15 مایلی سکوی میدان ابوذر سقوط کرد. این بالگرد از نوع آگوستا متعلق به شرکت هلی‌کوپتری تارا و در حال انتقال بیمار از سکوی ابوذر به بوشهر بود.