.
.
.

كشته شدن يك افسر مرزى ايران در درگيرى با جيش العدل

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فرمانده نيروى هاى مرزى ايران قاسم رضایی، ازكشته شدن يك افسر مرزى با نام ستوان یکم منصور توحيدى طى درگيرى با گروهى از جيش العدل در منطقه ميرجاوه استان سيستان وبلوچستان خبرداد.

به گزارش خبرگزارى "دفاع پرس" وابسته به نيروهاى مسلح ايران، در این درگیری یک تیم ازگروه جیش العدل که قصد داشت روز شنبه 20 تیرماه، محموله سنگینی از تجهیزات انفجاری را وارد کشور کند، متلاشی شد.

خبرگزارى رسمى ايران "ايرنا" به نقل از فرمانده نيروهاى مرزى ايران گفت که این گروه قصد داشت در شهرهای کشور به‌ویژه زاهدان، کرمان و بم انفجاراتى را انجام دهند".

رضایی طى يك نشست خبرى، تاکید کرد که نيروهاى مرزى طى درگیرى با اين گروه تعدادى را کشته شده و سه نفر نیز را دستگیر كرده که یک نفر از آنان زخمی شده است.

بنا به گفته اين مقام نظامى اين افراد قصد داشتند با تجهیزات کامل و انواع سلاح‌ها و مواد منفجره در شهرهای کشور به‌ویژه زاهدان، کرمان و بم انفجاراتى را انجام دهند وتعدادی از افراد این گروه موفق به فرار و انتقال جنازه کشته‌هایشان و مقادیری سلاح و مهمات و مواد منفجره به داخل خاک پاکستان شدند".

سازمان جیش العدل نيز طى بيانيه اى كه در سايت "عدالت نيوز" منتشر شده تاكيده كرده كه " در این درگیری نیروهای سازمان نیز تلفاتی داشتند و مقادیری مهمات بدست نیروهای رژیم افتاد".

اين بيانيه افزوده:" در این درگیری واحدهایی از نیروی انتظامی ،مرصاد،سپاه و قرارگاه محمد رسول الله حضور داشتند".