فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • فرمانده سپاه فارس:در گلوی بازرسان مراکز نظامی سرب داغ خواهیم ریخت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  غلامحسین غیب ‌پرور٬ فرمانده سپاه استان فارس گفت که سپاه٬ بازرسان مراکز نظامی را بازداشت خواهد کرد و «له له» رویارویی با «چشم آبی‌ها» را می‌زند و اجازه نمی‌دهد «قهر» کنندگان با انقلاب در انتخابات شرکت کنند.

  به گزارش سایت دیگربان، غیب‌پرور با حمله به گروه ۱+۵ به خصوص آمریکا گفته آن‌ها «غلط» کرده‌اند که خواستار بازرسی از مراکز نظامی ایران شده‌اند و به هیچ وجه چنین اجازه‌ای به ماموران آژانس داده نخواهد شد.

  وی افزوده در صورت ورود ماموران آٓژانس به ایران برای بازرسی از این مراکز٬ سپاه آن‌ها را به عنوان «جاسوس» بازداشت کرده و در گلوی آن‌ها «سرب داغ» خواهد ریخت.

  این فرمانده سپاه در بخش دیگری از سخنان خود درباره انتخابات آینده مجلس گفته سپاه پاسداران به کسانی که با انقلاب و نظام «قهر» کرده‌اند٬ اجازه نخواهد داد در انتخابات شرکت کنند.

  وی خطاب به نیرو‌های سپاه و بسیج گفته باید وقایع سال 2009 را همچنان رصد کنند و ببینید چه کسانی پای «منافع ملی» ایستاده‌اند.

  لازم به یادآوری است که در روزهای اخیر در محافل سیاسی جمهوری اسلامی ایران بحث بازرسی از مراکز نظامی ایران در رابطه با مذاکرات هسته ای بالا گرفته است. آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی گفته است که اجازه نخواهد داد از مراکز نظامی ایران بازرسی شود و یا دانشمندان هسته ای این کشور توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد مصاحبه آژانس قرار گیرند.

  عباس عراقچی مذاکره کننده هسته ای و دیگر کارشناسان بر این باورند که بازرسی از مراکز نظامی جزیی از پروتکل الحاقی است که در صورت دستیابی به یک توافق بین طرفین، ایران مجبور به پذیرش آن است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران