فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • نقدی: تصاویر خامنه‌ای در جنگل‌ها نیز دیده می‌شود

  منبع: دبى – العربيه.نت فارسى

  محمد رضا نقدی، فرمانده بسیج ایران می‌گوید که تصاویر آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر این کشور در جنگل‌ها نیز دیده می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر، نقدی که پنجشنبه ۲۳ آوریل در نخستین کنگره بسیج دانش آموزی سخن می‌گفت، اظهار داشت: «دشمن با همه رسانه‌های خود منفور‌ترین چهره دنیا است، اما چهره رهبر معظم ما بر دست ملت‌های آزادی خواه دنیا قرار دارد. عکس رهبر نورانی ما بر خانه‌های روستاهای دوردست کشمیر تا جنگل‌ها و نقاط دوردست نیجریه وجود دارد.»

  مقام‌های جمهوری اسلامی به ویژه در سال‌های اخیر، بسیار ادعای نفوذ اندیشه‌های خود را در میان مردم جهان مطرح کرده‌اند. آن‌ها آیت‌الله خامنه‌ای را نماد این اندیشه‌ها معرفی می‌کنند و سعی می‌کنند تصاویری از حمل عکس‌های رهبر ایران در مناطق مختلف منتشر کنند.

  نقدی با اشاره به پیام نوروزی رئیس جمهوری آمریکا گفت: «نوروز امسال رئیس جمهور آمریکا سفره هفت‌سین می‌اندازد و شعر فارسی می‌خواند و برخی دلشان می‌لرزد و می‌گویند چرا ما باید مرگ بر آمریکا بگوییم. آدمی که تحلیل دارد، عمق این قضیه را می‌بیند و سایر کارهای آمریکایی‌ها را نیز مشاهده می‌کند.»

  در کاخ سفید آمریکا همه ساله برنامه‌ای به مناسبت عید نوروز برگزار می‌شود که رئیس جمهوری ایالات متحده در آن شرکت کرده و پیام نوروزی قرائت می‌کند.

  نقدی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت توجه به مساله اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و نقش دانش آموزان در این عرصه را پررنگ دانست و خاطر نشان کرد: «نقش دانش آموزان باید در مساله مقابله با واردات بی‌رویه و خام‌فروشی تعریف شود. چطور دانش آموزان می‌توانند بر این امر پیگیر باشند.»

  با شدت گرفتن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران به خاطر برنامه اتمی‌اش، آیت‌الله خامنه‌ای تز «اقتصاد مقاومتی» را مطرح کرد که البته تفسیرهای متفاوتی از سوی مسئولان ایرانی از آن ارائه شده است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران