.
.
.

پوسترهای ظریف در تهران بالا می‌رود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در پی توافقنامه لوزان، و با پایان تعطیلات نوروزی، مخالفان این توافقنامه، پوستر‌های ضد ظریف را در تهران بالا برده‌اند.

این اولین بار نیست که مخالفان دولت روحانی اعتراضهای خود به مذاکرات اتمی را در قالب پوس‌تر در تهران و دیگر شهرهای ایران نشان می‌دهند.در گذشته نیز تعدادی بیل بورد با نام «صداقت آمریکایی» در تهران و شهرهای بزرگ ایران منتشر شده بود، که طی آن هرگونه مذاکره با ایالات متحده آمریکا را به ضرر منافع جمهوری اسلامی تصویر می‌کرد.

به گزارش سایت ایرانی آریا، جدید‌ترین پوسترهای منتشر شده «ماهیت ضد ظریف» دارند و در آن‌ها بشکلی «توهین آمیز» با رئیس دستگاه دیپلماسی ایران برخورد شده است.این نوع برخورد‌ها فقط به انتشار پوس‌تر محدود نمی‌شود، و در روزهای اخیر بسیاری از سایتهای مخالف دولت دست به انتشار کاریکاتورهایی از ظریف و در مخالفت با توافقنامه لوزان زده‌اند.

حمله مخالفان به این توافقنامه در زمانی صورت می‌گیرد که به گفته دولتمردان ایرانی، تمامی تعهدات ایران در این توافقنامه با اطلاع و تایید علی خامنه‌ای، رهبر ایران، انجام شده است.


حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، با اشاره به مذاکرات اتمی لوزان، در سخنان نوروزی خود گفت که تیم مذاکره کننده اتمی، «به لحاظ اهمیت فراوان این مساله همواره از هدایتهای مقام معظم رهبری» استفاده کرده است.