رسانه‌های اصولگرا: حال آیت‌الله خامنه‌ای خوب است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

برخی رسانه‌های اصولگرای ایرانی، خبر منتشر شده درباره وضعیت وخیم جسمی آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران و انتقال او به بیمارستان را تکذیب کردند.

سایت خبری اصولگرای «رجا نیوز» در گزارشی، خبر منتشره در برخی رسانه‌های در این باره را «دروغ» توصیف کرده است و آن را منتسب به گروهی کرده که «اخبار دروغ سفارشی» علیه ارکان نظام ایران منتشر می‌کند.

سایت «صدای روسیه» هم گزارشی به قلم «عماد آبشناس» سردبیر روزنامه «ایران دیلی» منتشر کرده که او نیز در آن خبر بیماری آیت‌الله خامنه‌ای را تکذیب می‌کند.

آبشناس در این باره نوشته است: «در خبرها آمده بود که وی به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان منتقل شده. در همان روز جلسه ای با یکی از دوستان داشتم که شاگرد درس خارج آیت الله خامنه ای است وهر هفته روزهای یکشنبه صبح ساعت ۶ تا ۸ صبح در این کلاس‌ها حضور دارد داشتم از وی این موضوع را جویا شدم که وی تاکید کرد صبح همان روز با آیت الله خامنه ای کلاس داشتند و وی کاملا سالم بود و هیچ مشکلی نداشت.»

سایت اصولگرای تسنیم نزدیک به نهادهای امنیتی ایران نیز در خبری نوشت که مسئولان و فعالان محیط زیست ایران قرار است یکشنبه با آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کنند.

اسماعیل کهرم مشاور رئیس سازمان محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این راستا اظهار داشت: «روز یکشنبه مسئولان و جمعی از فعالان محیط زیست به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند. این دیدار مرتبط با هفته منابع طبیعی است.»

رسانه‌های روس و اسراییلی روز پنجشنبه ۵ مارس گزارش داده بودند که آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، در پی چندین نارسایی در اعضای داخلی، به بخش مراقبتهای ویژه یک بیمارستان در تهران منتقل شده است.

سایت اسراییلی آروتز شوا، در گزارشی که به پاره‌ای منابع خبری عربی استناد کرده، این سایت خبر بستری شدن آیت الله خامنه‌ای در روز چهارشنبه را به جهان مخابره کرد.

بر اساس این گزارش، رهبر ۷۶ ساله ایران، پس از انجام عمل جراحی، در شرایط بحرانی قرار دارد.

سایت فارسی «صدای روسیه» نیز روز پنجشنبه به نقل از خبرگزاری اینترفاکس این کشور اعلام کرد: «آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، در اثر از کار افتادن اعضای مهم بدن وی با فوریت به یکی از بیمارستان‌های تهران رسانده شده و پزشکان حال وی را وخیم ارزیابی می‌کنند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید