.
.
.

سه کشته در سانحه سقوط بالگرد نظامی ایران در تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به گزارش خبرگزرای جمهوری اسلامی ایران "ایرنا" یک فروند هواپیمای نظامی ایران در روستای پس‌قلعه در حومه پایتخت این کشور سقوط کرده است. شمار قربانیان این سانحه 3 نفر اعلام شده است.

بر اساس این گزارش به نقل از عزت‌الله خان‌محمدی، فرماندار شمیرانات، این حادثه در کنار «امامزاده ابراهیم در روستای پس‌قلعه دربند» اتفاق افتاده است.

به گفته خان‌محمدی به ایرانا گفت که این بالگرد متعلق به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است اما سایر خبرگزاری های این کشور می‌گویند هنوز معلوم نیست هلیکوپتر متعلق به چه نهادی است.

این مقام محلی درباره علل سقوط این بالگرد در ارتفاعات تهران گفت، «ظاهرا بدی هوا موجب سقوط این بالگرد شده است».

در ارتفاعات تهران به دلیل بدی آب و هوا سه کشته بر جای گذاشته است. فرماندار شمیرانات به ایرنا گفته که این هلیکوپتر متعلق به نیروی هوایی ارتش ایران بوده.

به گزارش جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران این سانحه در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر امروز پنجشنبه از طریق تماس گروهی از کوهنوردان به پایگاه هلال احمر کوهستان خبر داده شد و بلافاصله دو گروه امدادی برای کمک به محل حادثه در حوالی امامزاده ابراهیم روستای پس قلعه در ارتفاعات دربند اعزام شدند و عملیات امدادرسانی برای نجات مصدومان احتمالی ادامه دارد .