.
.
.

رسایی: در مذاکرات اتمی سرمان کلاه گذاشته‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

حمید رسایی، نماینده منتقد دولت حسن روحانی در مجلس ایران، روز سه شنبه ۱۷ فوریه گفت که در مذاکرات اتمی سر ایران کلاه رفته است.

رسایی، از نمایندگان عضو حزب پایداری است که در مجلس ایران به عنوان مخالف دولت سخن می‌گوید. رسایی در جمع دانشجویان بسیجی گفت که متن توافقنامه اتمی «حقوقی» نیست.

او افزود: «چرا متن مذاکرات محرمانه است. دلیل محرمانه بودن یک مسئله‌ای یا این است که می‌خواهیم دشمن متوجه نشود و یا اینکه می‌خواهیم دوست نفهمد چه کلاهی سرما رفته است.»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران ایران، رسایی در ادامه ضمن اشاره به تبادل نظر آمریکا با اسراییل در مورد مذاکرات اتمی با ایران، در مورد محرمانه بودن این مذاکرات این چنین نتیجه گیری کرد: «پس شاید برای این است که می‌خواهیم دوست نفهمد چه کلاه بزرگی بر سر ما رفته است.»

دولت ایران هم اکنون مشغول مذاکره با قدرتهای جهانی برای رسیدن به یک توافق نهایی در مورد برنامه مناقشه برانگیز اتمی این کشور است. دولت ایران امیدوار است با رسیدن به توافق نهایی تحریمهای اقتصادی این کشور برداشته شود و در مقابل قدرتهای جهانی می‌خواهند برنامه اتمی ایران بگونه‌ای قابل سنجش محدود گردد.

روزگذشته هفته نامه «۹ دی»، به مدیریت حمید رسایی از سوی هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد.