فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ایران: تمام ظرفیتمان را برای تسلیح کرانه باختری به کار می‌بریم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  وزیر دفاع ایران بر سیاست ثابت و کلی نظام جمهوری اسلامی ایران بر مسلح کردن کرانه باختری رود اردن تاکید کرد.

  وزیر دفاع ایران گفت: «از تمامی ظرفیت‌های موجود برای مسلح کردن کرانه باختری استفاده خواهیم کرد».

  به گزارش ایلنا٬ سردار سرتیپ «حسین دهقان»، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در حاشیه برنامه «آیین بزرگداشت شهدای حزب الله» در دفتر نمایندگی حزب الله در تهران، با اشاره به کشته شدن «جهاد عماد مغنیه» توسط اسرائیل، در جمع خبرنگاران گفت: «اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن نیروهای مقاومت و حزب الله لبنان، مسبوق به سابقه بوده و در گذشته نیز وجود داشته است».

  وی تصریح کرد: «در سال ۱۹۸۲ که رژیم صهیونیستی به خاک لبنان حمله کرد، جریان مقاومت در میان مردم این کشور شکل گرفت و امروز نهال نو رسته حزب الله لبنان به درختی تنومند تبدیل شده است».

  سردار دهقان خاطر نشان کرد: «رژیم صهیونیستی همواره برای از بین بردن جریان مقاومت و حزب الله لبنان تلاش می‌کند که تمامی ترفند‌ها و توطئه‌های این رژیم تا امروز منجر به شکست شده است».

  وی گفت: «موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال رژیم صهیونیستی ثابت و غیرقابل تغییر است و با توجه به اینکه جریان مقاومت به نمایندگی از مسلمانان جهان در برابر صهیونیست‌ها و گروهک‌های تروریستی، تکفیری ایستاده، تمامی تلاش خود را برای حمایت و تقویت حزب الله و مقاومت مردم لبنان بکار خواهیم گرفت».

  وزیر دفاع ایران با تهدید اسرائیل برای انتقام کشته شدن جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه رهبر سابق شاخه نظامی حزب الله لبنان گفت: «مهم ظرف زمانی و مکانی است که جریان مقاومت در زمان مناسب بدان پاسخ خواهد داد».

  وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در رابطه با تسلیح کرانه باختری گفت: «موضع ما در این رابطه فرقی نکرده، سیاست ثابت و کلی نظام جمهوری اسلامی بر مسلح کردن کرانه باختری و تقویت جریان مقاومت و نیروی حزب الله برای مقابله با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی است».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران