200 نماینده مجلس به سخنان روحانی واکنش نشان دادند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حمید رسایی، از نمایندگان مخالف دولت حسن روحانی در مجلس ایران، روز سه شنبه 12 آگوست 2014، اعلام کرد 200 نماینده مجلس نامه ای را امضا کرده اند و در آن خواستار تشکیل جلسه ای غیر علنی با حضور رئیس جمهور شده اند.

به گزارش رسانه های خبری ایران، واکنش ها به سخنان روز دوشنبه حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، در این کشور بالا گرفته و نمایندگان مجلس با امضای طوماری درخواست جلسه غیرعلنی کرده اند تا به گفته آنها "به این مساله" رسیدگی شود.

روحانی در سخنان خود به شدت مخالفان خود را مورد حمله قرار داد و تمامی منتقدان مذاکرات هسته ای را "بزدل سیاسی" و "ترسو" خواند.
روحانی گفت: "یک عده خوب شعار می‌دهند، اما بزدل سیاسی هستند و از همه چیز لرزه بر تنشان می‌افتد، تا حرف مذاکره پیش می‌آید، می‌گویند ما می‌لرزیم، به جهنم! بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید تا نلرزید."

رسایی به خبرگزاری فارس گفت که سخنان روحانی "توهین به نمایندگان مجلس و خبرگان" بوده و نمایندگان از رئیس جمهور می خواهند تا در جلسه غیر علنی، که قرار است روز سه شنبه برگزار شود، به آنها توضیح دهد.

به نوشته رسانه های ایران، سخنان روحانی حتی واکنش موافقان دولت را هم به همراه داشته، بطوریکه به گزارش ایسنا، حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور، مجبور شد در توضیح بگوید که روحانی در روز گذشته "عصبانی" نبوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید