.
.
.

دستگیری شماری از عوامل کلیپ گروه «عجم» برای تیم ملی فوتبال ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سه نفر از عاملان تهیه یک کلیپ برای حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، توسط نیروی انتظامی شهرستان شاهرود، دستگیر شدند.

خبرگزاری ایرنا که این خبر را منتشر کرده، نامی از گروه نبرده است. اما گزارش‌ها و گفته‌های منابع آگاه حاکی از آن است که دستگیر شدگان، از «گروه عجم» هستند.

این کلیپ از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای ساخته شده و در خصوص گل زدن ایران در جام جهانی فوتبال است که برخی صحنه‌های آن در مناطقی از شاهرود تهیه شده است.

رحمت الله طاهری فرمانده انتظامی استان سمنان در باره کلیپ ساخته شده گفته است: «برابر دستورات صادر شده، شناسایی عامل یا عاملان این اقدام در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.»

وی ادامه داده است که پس از چند روز بررسی، سرانجام «س.غ» و «م.ل» دو نفر بازیگر فیلم که هردو ۲۳ ساله هستند و در یک خانه مجردی زندگی می‌کردند، دستگیر شدند.

طاهری با اشاره به آنچه «اعتراف متهمان در ساخت این ویدئو کلیپ» نامید، گفت: «کارگر ۲۶ ساله این فیلم نیز که در رشته عکاسی فعالیت می کند شناسایی و دستگیر شد و متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.»


وی ادامه داده است: «به اظهار متهمان شبکه ماهواره ای که این ویدئو کلیپ را پخش کرده در بخش هایی دستکاری و آن را تحریف کرده است.»

پیش از این نیز عوامل تهیه ویدیو کلیپی که با آهنگ «هپی» می‌رقصیدند و می‌خواستند شادی خود را در ایران نشان دهند، دستگیر شده بودند.