حمید رسایی به منظور پیگیری پرونده فساد در فوتبال ایران به برزیل می رود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۳۱ مه ۲۰۱۴ از سفر حمید رسایی مسئول بررسی پرونده فساد در فوتبال ایران به برزیل خبر داد.

حمید رسایی از سوی مجلس شورای اسلامی مسئول بررسی پرونده فساد مالی در فوتبال تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفتوگو با خبرنگار فارس، از سفر حمید رسایی نماینده مردم تهران و رئیس کمیته مبارزه با فساد این کمیسیون به کشور برزیل در پی برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد.

وی درباره دلایل سفر رسایی به برزیل، گفت: آقای رسایی به عنوان رئیس کمیته مبارزه با مفاسد و همچنین مسئول پرونده فساد در فوتبال توسط کمیسیون اصل 90 و مجلس به برزیل سفر میکند؛ در بررسیهای کمیسیون، مجموعه گزارشاتی مربوط به جام جهانی نیز داشتیم که به همین سان تصمیم گرفته شد آقای رسایی برای بررسی مسائل به برزیل اعزام شوند.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار است آقای رسایی با سفر به برزیل از نزدیک بر مباحث مرتبط با فوتبال ایران در جام جهانی نظارت کند و موضوعات موردنظر را مورد بررسی قرار دهد.

پورمختار در عین حال گفت: آقای رسایی تمایلی برای این سفر نداشت و به اصرار من و کمیسیون حاضر به انجام سفر مذکور شد.

به گزارش فارس، پرونده فساد در فوتبال از سال گذشته در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تشکیل شده و مباحث مرتبط با فوتبال در آن مورد بررسی قرار میگیرد. حمید رسایی مسئول پرونده فساد در فوتبال در کمیسیون یادشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید