هشدار فیروزآبادی به رسانه‌های مرتبط با نظامیان درباره تخریب دولت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ضمن حمایت قاطع از دولت حسن روحانی رئیس جمهوری کنونی ایران، به رسانه‌های مرتبط با نیروهای مسلح نسبت به تضعیف دولت، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیروزآبادی که دوشنبه ۱۹ می‌ در مراسم اعطای دانش‌نامه به دانش‌آموختگان دکتری دانشگاه عالی دفاع ملی ایران سخن می‌گفت، اظهار داشت: «ما انتخاباتی برگزار کردیم با روش مردم‌سالاری دینی و یک رئیس‌جمهوری تعیین شده است، رئیس‌جمهور ما روحانی و تحصیلاتش دینی است، دکتری در سطح بین‌المللی هم دارد و در دوران مبارزات انقلابی و ۳۵ ساله بعد از انقلاب در سنگرهای حساس امنیتی-دفاعی و سیاستگذاری کشور خدمت کرده است. ما باید به این رئیس‌جمهور افتخار و شکرگذار وجود ایشان باشیم و باید همه همتمان را بگذاریم در پشتیبانی دولت که بتواند در این شرایط حساس، کشتی کشور را پیش ببرد.»

حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، از حمایت اصلاح طلبان و طیف‌هایی از اصولگرایان میانه رو برخوردار بود.

فیروزآبادی ادامه داد: «کار اجرایی کار سختی است و ریاست‌جمهوری، وزارتخانه‌ها، این‌ها مدیریت‌های راهبردی است و حرکت‌های راهبردی، کار عمیق، پرحوصله و با آرامش را می‌طلبد. رهبر عزیز ما حضرت امام خامنه‌ای عزیز از این دولت، اقتصاد مقاومتی، پیشرفت کشور و استحکام ساخت درونی کشور را مطالبه می‌کنند.»

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، در ادامه از رسانه‌ها خواست، در مسیر تخریب اقدام‌های دولت حرکت نکنند و گفت: «مدیران رسانه‌ها باید جلوگیری کنند از اخباری که موجب تشویش اذهان مردم، تضعیف دولت و تخریب برخی از اقدامات می‌شود. باید با نیک سیرتی در همه این زمینه‌ها عمل کنیم که انشاءالله پیش برویم.»

او حتی در این زمینه، به رسانه‌های مرتبط با نیروهای مسلح نیز هشدار داد و اظهار داشت: «بعضی اخبار بی‌ارزش و تفرقه‌انگیز هستند، بعضی‌ها هم شایعه، تهمت و بی‌مبنا هستند. من خطی و سیاسی عرض نمی‌کنم، حتی رسانه‌هایی که به نوعی به نیروهای مسلح مرتبطند خطا می‌کنند. برابر مشی و منویات رهبری حرکت نمی‌کنند باید روششان را اصلاح کنند والا ما با آن‌ها برخورد می‌کنیم.»

فیروزآبادی گفت: «رهبری فرمودند که از دولت حمایت کنید، به پیشرفت کشور کمک کنید هرکس هر جا هست همان‌جا را بسازد، انتقاد مخرب نکنید، هو و جنجال نکنید، آرامش جامعه را به هم نزنید. خب این‌ها اصولی است که سیاسیون و رسانه‌ها باید به آن عمل کنند.»
شماری از رسانه‌های اصولگرا در ایران، نزدیک یا مرتبط با نهادهای نظامی هستند. خبرگزاری فارس، خبرگزاری تسنیم و روزنامه جوان، از آن جمله هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید