مخالفت علنی یکی از فرماندهان سپاه با دولت حسن روحانی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حمیدرضا مقدم ‌فر، معاون فرهنگی سپاه، شامگاه پنجشنبه 15-5-2014 در تلویزیون دولتی ایران گفت: "دستیار ویژه رئیس جمهور (علی یونسی) به شیراز می‌روند و در کنیسه یهودیان در مورد آرم شیر و خورشید صحبت می‌کنند. بنده دلواپس وعده‌های دولت و عملی شدن آن‌ها هستم. باید دولت را کمک کرد و نباید اجازه حاشیه سازی داد. از جمله همین سخنان دستیار ویژه رئیس جمهور".

وی ادامه داد:"این دستیار که مدام بین اقلیت‌ها می‌روند و مدام وعده پست‌های بالا به ایشان می‌دهند خوب این حاشیه درست می‌کند".


وی با اشاره به نقد در دوره های مختلف ایران پس از انقلاب گفت:"فضای نقد در دوران محمود احمدی‌نژاد باز بود٬ علی یونسی به اقلیت‌های مذهبی وعده پست‌های بالا می‌دهد و حاشیه درست می‌کند و منتقدان را "بی‌شناسنامه" و "جیب ‌بر" معرفی کردن اشتباه است."

در این برنامه حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد نیز حضور داشت.

مقدم ‌فر اظهار داشت :"این حرف اشتباهی است مدام ما بگوییم که افراد شناسنامه خود را بیاورند یا اینکه بگویند شما برای کدام حزب هستید، یا اینکه مدام هر که انتقاد کرد بگویند این‌ها نزدیکان دولت قبل هستند."

اشاره مقدم فر به سخنان حسن روحانی است که از منتقدان محافظه‌کار دولت خواسته بود با شناسنامه و معرفی خود انتقاد کنند.

مقدم‌فر افزود: "اینکه عده‌ای می‌گویند این‌ها غارت گر بیت‌المال هستند یا جیب برند و یا طرفداران تحریم."

وی سپس به مسئله ضرب و شتم زندانیان پرداخت و گفت:"چرا سخنگوی دولت در مورد بند 350 اوین صحبتی می‌کنند که برای رسانه‌های خارجی خوراک درست می‌شود یا صحبت‌های وزیر ارشاد در مورد ممیزی کتاب قبل از انتشار. یا انتصاب فردی در دانشگاه آزاد که یکی از موارد کارنامه او فحاشی و توهین به امام راحل است".

باید طوری باشد که شفاف سازی کنند و دولت بگویند فلان جای این بحث (مستند من روحانی هستم) مشکل دارد بعد آن‌ها بگویند ما از خاطرات آقای هاشمی این‌ها را برداشتیم و بعد آقای هاشمی بیاند و توضیح دهند که این خاطرات دروغ بوده یا مساله دیگری.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size