نیروهای امنیتی ایران مانع عیادت آشنایان ابراهیم یزدی از وی شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران با حضور در مقابل منزل ابراهیم یزدی دبیرکل نهضت آزادی ایران، مانع از ورود دوستان و آشنایان او به منزلش شدند.

ابرهیم یزدی هفته پیش به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شده بود. اکنون که به منزل بازگشته، بسیاری از دوستان و آشنایان او برای عیادت می‌خواهند با او دیدار کنند.

به گزارش میزان نیوز، دبیرکل نهضت آزادی در همین زمینه، شکایت نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری ایران تنظیم کرده که در آن آمده است: «اینجانب به علت وضعیت بیماری از روز شانزدهم اردیبهشت۱۳۹۳ در بیمارستان پارس بستری شده‌ام. بعدازظهر امروز، هجدهم اردیبهشت تعدادی از دوستان و علاقه‌مندان برای دیدار و عیادت به منزل اینجانب مراجعه می‌کنند، ولی در کمال ناباوری با گروهی بیش از ۱۰ نفر از جوانان لباس شخصی مواجه می‌شوند که مانع ورود ایشان به منزل می‌گردند و خود را وابسته به نیروی انتظامی معرفی می‌نمایند.»

ابراهیم یزدی افزوده است: «این افراد بعضاً با در دست داشتن دوربین عکاسی از خانم‌ها و آقایانی که متناوباً مراجعه می‌کرده‌اند عکس می‌گرفته‌اند. خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص این اقدام کاملاً خلاف قانون و مغایر با حقوق شهروندی رسیدگی شود و از تکرار آن به نحو مقتضی ممانعت به عمل آید.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size