مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس ایران بازداشت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد رویانیان، مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس ایران روز سه شنبه 6 مه 2014 بازداشت شد.

به گزارش جهان نیوز، رویانیان به اتهام تخلفات مالی و از جمله "پولشویی و اختلاس" بازداشت شده است. یک منبع آگاه گفت که ظهر روز سه شنبه رویانیان به شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت احضار و برای تحقیقات بیشتر بازداشت شده و به زندان اوین منتقل شده است.

گفته می شود که تخلفات رویانیان فقط مربوط به دروان مدیریت او در باشگاه پرسپولیس نمی شود و اتهامات او به مدیریتش بر یک سازمان دولتی دیگر هم بر می گردد. محمد رویانیان در گذشته ریاست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور را هم عهده دار بوده است.

غلامحسین محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه و دادستان ایران هم یک هفته پیش در باره پرونده موسوم به "ستاد سوخت" گفته بود که برخی تخلفات در آن پرونده اتفاق افتاده که قوه قضاییه در حال رسیدگی به آن است. به گزارش جهان نیوز، رویانیان متهم به "170 میلیارد تومان تخلف" مالی است.

رویانیان در سال 1391 ، و در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد از سمت ریاست ستاد سوخت کشور استعفا داد، و بهمن ماه گذشته نیز در پی جنجالهای مالی از ریاست باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد.

رویانیان از کادرهای نیروی انتظامی ایران است و پیش از این ریاست پلیس 110 و ریاست پلیس راه کشور را هم در پرونده کاری خود دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید