جنتی:قوه قضائیه اقدامات "فتنه ‌گران آزاد" را رصد کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

احمد جنتی امام جمعه موقت تهران در خگبه نماز جمعه امروز 5-2-2014 گفت: "برخی رئوس فتنه هنوز آزادند و بیکار ننشسته ‌اند...قوه قضائیه اقدامات فتنه گران را باید رصد کند.

به گزارش تسنیم، جنتی خطیب نماز جمعه موقت تهران پس از اشاره به مسائل فرهنگی، در خطبه دوم نماز جمعه از قوه قضائیه و رئیس این قوه به دلیل مقابله با اقدامات آنچه را "فتنه‌گران" نامید تشکر کرد و گفت:"از قوه قضائیه و دادستان کل کشور که برخورد قاطعی با فتنه‌ گران دارد تشکر می‌کنم".

وی افزود:" بعضی رئوس "فتنه‌ گران" آزادانه راه می‌روند و هر کاری که دلشان می‌خواهد می‌کنند. آنها بیکار ننشسته‌اند و باید کار آنها رصد شود. البته این وظیفه اطلاعات است و نمی‌دانم که کاری انجام می‌دهند یا خیر، اما قوه قضائیه نیز باید رصد کند که فتنه‌گرها کجا می‌روند و چه چیزی تزریق می‌کنند و چه شبکه‌هایی را به وجود آورده‌اند و چه نقشه‌ای را برای آینده دارند. باید رصد شوند و باید همه توجه کنند تا ریشه فتنه را در کشور براندازند".

جنتی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به روز جهانی کارگر، گفت:"باید زندگی مادی کارگر در کنار معنویت‌اش تامین شود. کارگر تنها نباید به این فکر کند که روز و شب کار کند و پول دربیاورد که این زندگی، زندگی بافضیلتی نیست. او نیز باید به مانند بقیه مردم معرفت داشته باشد. خدا را بشناسد و در امور جاری مملکت احساس مسئولیت کند و با منکر مقابله کند".

وی افزود:" از دولت تشکرمی‌کنم که 90 درصد هزینه بیمارستان ها را قبول کرده است و این کمک شایانی به قشر کارگر است".

جنتی همچین اظهار داشت: " کارگر نباید احساس حقارت کند و در برابر کارفرمای خود احساس ضعف کند و قاضی نیز به کارگر و کارفرما باید با یک دید نگاه کند. بخشی از اقتصاد مقاومتی را باید کارگرها انجام دهند و دولت و ملت باید قدر این عزیزان را بداند و زندگی مادی آنها را تامین کند تا گرسنه نمانند".

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید