فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیوی «خوشحالیم، ما از تهرانیم» برای دعوت جهانیان به سفر به ایران

  منبع: دبی – العربیه.نت فارسی

  کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی با هشتگMustSeeIran# (باید ایران را دید) موجی را برای دعوت خارجی‌ها به سفر به ایران و دیدن این کشور آغاز کرده‌اند.

  شبکه اجتماعی «توئی‌تر» شاهد بیشترین میزان فعالیت این گروه از کاربران است.

  این کاربران اقدام به انتشار تصاویری از مناطق دیدنی، تاریخی و طبیعی ایران می‌کنند. شماری از دیپلمات‌های خارجی مقیم ایران از جمله سفیر هلند نیز با انتشار پیام‌هایی با همین هشتگ، به این موج پیوسته‌اند.

  از هشتگMustSeeIran# نه تنها افراد معمولی، بلکه برخی رسانه‌های اصولگرا همچون مشرق نیوز و خبرگزاری مهر هم استفاده کردند. حساب کاربری حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در توئی‌تر هم با انتشار عکسی، اقدام به استفاده از این هشتگ کرده است.

  اما برخی از کاربران پا را فرا‌تر نهاده و اقدام به انتشار فیلمی ویدیویی کرده‌اند که در آن، خوشحالی خود را در تهران نشان می‌دهند.

  در این فیلم ویدیویی که در آن تعدادی دختر و پسر می‌رقصند، می‌گویند که خوشحال هستند و از دیگران دعوت می‌کنند که «در این خوشحالی در ایران» شریک شوند.

  نکته قابل توجه در این فیلم ویدیویی این است که دختران ایفای نقش کننده در آن، بر خلاف قوانین ایران، حجاب بر سر ندارند. البته صحنه‌های این فیلم ویدیویی بالای پشت بام‌ها و در اماکن بسته ضبط شده است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران