.
.
.

شبکه اجتماعی هواداران محمود احمدی نژاد راه اندازی می شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عبدالرضا داوری، مشاور وزیر کشور دولت احمدی نژاد روز یکشنبه 13 آوریل 2014 گفت مجتمع رسانه ای "هما" (هواداران محمود احمدی نژاد) با هدف شبکه سازی اجتماعی راه اندازی شده است.

داوری در گفتگو با خبرگزاری ایرنا گفت که تا پیش از این حامیان احمدی نژاد نمی توانستند نظرات خود را در سطح جامعه مطرح کنند. او دانشجویان، دانش آموزان و " اقشار مختلف مردم در اقصی نقاط کشور" را بخشی از هواداران احمدی نژاد دانست، که مجتمع رسانه ای "هما" قصد دارد تا آنها را تشکل دهد.

در روزهای اخیر رسانه های اصلاح طلب در ایران خبر از بازگشت "آرام و بی سروصدای" محمود احمدی نژاد و هوادارانش به صحنه سیاسی کشور دارند.

روزنامه شرق روز شنبه در مقاله ای با عنوان "رونمایی از نسخه آزمایشی هواداران مجازی" به نقل از منابع نزدیک به احمدی نژاد آورده که رییس جمهور سابق مشغول بازسازی نیرو و جمع آوری هواداران در یک "نسخه آزمایشی" است، و هشدار داده که "باید منتظر نسخه اصلی آنها در آینده باشیم."

در اقدامی بحث انگیز، روز شنبه یک حساب کاربری به نام احمدی نژاد و مشایی در شبکه اجتماعی توییتر افتتاح شد و از مردم دعوت کرد تا از گرفتن یارانه نقدی انصراف دهند. اما این پیام با واکنش سریع و شدید سایتهای حامی احمدی نژاد روبرو شد و به نقل از رییس جمهور سابق آمده که "یارانه ها مال مردم است."

این در حالی است که دولت روحانی در حال حاضر بخاطر کمبود منابع مالی با اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها مشکل دارد و از مردم خواسته تا از در صورت امکان از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند.

داوری در گفتگو با ایرنا گفت مجمتع رسانه ای "هما" قصد دارد تا "صدای بخش خاموش جامعه" ایران را "پژواک و بازتاب" دهد، چرا که به گفته او " فضای رسانه ای کشور به طور انحصاری در اختیار منتقدین و مخالفین آقای احمدی نژاد" است.