فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • امام جمعه تهران: خدا کند شیطان بزرگ موفق نشود سر هیئت ایرانی کلاه بگذارد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  آیت‌الله محمد علی موحدی‌کرمانی امام جمعه موقت این هفته نماز جمعه تهران، با اشاره به مسئله مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا، گفت:" مگر می‌شود با دشمن آشتی کرد؟ گاه می‌شود دشمن یک گام به سوی تو برمی‌دارد و اظهار می‌کند که می‌خواهد به تو نزدیک شود، اما هدفش نزدیک شدن نیست، بلکه هدفش فریب دادن است. خدا کند شیطان بزرگ موفق نشود سر هیئت ایرانی کلاه بگذارد".

  وی افزود:" آمریکا همان است که هواپیمای مسافربری ما را سرنگون کرد و از دوستانش هم جاسوسی میکند و ما از انرژی هسته‌ای هم عقب‌نشینی کنیم، آمریکا دهها بهانه دیگر می‌آورد".

  به گزارش خبرگزاری مهر،‌ آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه اظهار داشت با تقوایی که شما نمازگزاران دارید، تمام نقشه‌‌های دشمنان را خنثی خواهید کرد".

  وی همچنین افزود:" با همین تقوا، هیئت مذاکره کننده ایرانی مشکلات را می‌تواند آسان کند و مشکلات اقتصادی را نیز دولت با همت مردم و اعمال اقتصاد مقاومتی حل خواهد کرد".

  امام جمعه موقت تهران با اشاره به اظهارات اخیر رهبر ایران گفت:" مسئولین فرهنگی مواظب باشند دشمن فرهنگ خطرناک خود را در این کشور اسلامی وارد نکند. همه مسئولین فرهنگی بویژه وزیر ارشاد به این امر اهتمام جدی کنند".

  تعطیلات نوروزی و چهارشنبه سوری

  امام جمعه موقت تهران با اشاره به آغاز سال جدید و تعطیلات نوروز به مردم ایران گفت: " در این ایام مردم شادی خود را با دیگران تقسیم کنند و مراقب باشند در این ایام حرمت حضرت زهرا را نیز نگه دارند".

  موحدی کرمانی در باره مراسم چهارشنبه سوری گفت: مراسم زشت چهارشنبه سوری را نیز در پیش داریم و مردم بچه ها را درباره آتش افروزی و ترقه بازی نصیحت کنند که اگر راضی نیستید کسی شما را مجروح کند، دیگری را مجروح نکنید. او در پایان خطبه اول مردم را نسبت به خودداری از برگزاری جلسات آلوده به گناه و اختلاط و موسیقی های مبتذل و ریخت و پاش در ایام نوروز توصیه کرد.

  تبلیغات