فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مکارم شیرازی: تمام مفاسد دنیا از راه ماهواره، اینرنت و تلفن همراه به خانه‌ها می‌رود

  با تاکید بر ضرورت مقابله با «تهاجم فرهنگی»

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در قم می‌گوید که تمام مفاسد دنیا از طریف ماهواره، اینترنت و تلفن همراه به خانه‌ها می‌رود.

  به گزارش خبرگزاری ایرنا، آیت الله مکارم شیرازی پنجشنبه 23 ژانویه در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ایران گفت: "در زمانی زندگی می‌کنیم که ابزار فساد و انحراف بیش از هر زمان دیگری است و تمام مفاسد دنیا از طریق ماهواره، اینترنت و تلفن همراه در منازل مردم سرازیر می‌شود".

  این مرجع تقلید افزود: "باید اذعان کنیم که اغلب از ابزار ارتباطی استفاده نامناسب می‌شود و باید در مقابل امواج فساد عقیدتی و اخلاقی برخورد مناسب داشته باشیم".

  وی «فرهنگ اسلام» را بسیار قوی ذکر کرد و افزود: "با تکیه بر این فرهنگ می‌توانیم بخوبی با تهاجمات فرهنگی دشمن برخورد کنیم".

  آیت الله مکارم شیرازی اظهار داشت: "کار فرهنگی و دینی باید از پیش دبستانی‌ها و مساجد آغاز شود و در مساجد نیز ائمه جماعات باید برای کلیه رده‌های سنی و اقشار برنامه جداگانه داشته باشند".

  او افزود: "در نظام جمهوری اسلامی رهبر معظم انقلاب پشتیبان مسائل اساسی است و هیچگاه حاضر نمی‌شوند ارزشهای دینی زیر پا گذاشته شود و با پشتیبانی مراجع امیدواریم کار اساسی انجام دهیم".

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران