.
.
.

مدیر حوزه علمیه امام مهدی: خامنه ای مهره امام زمان است

ادعاهای جدید آیت الله قرهی از انتخاب مراجع و رهبر ایران توسط امام زمان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

آیت الله روح‌الله قرهی٬ مدیر حوزه علمیه امام مهدی شهرک حکیمیه تهران در تازه‌ترین سخنرانی خود با عنوان "ابتلائات امام و امّت" گفت که رهبر ایران "مهره" امام دوازدهم شیعیان است و از امام زمان دستور می گیرد.

به گزارش روز چهارشنبه 01-01-2014 خبرگزاری «تسنیم» آیت الله قرهی گفت: "در فتنه ۸۸ اگر خود آقا تنها بودند، اصلاً نمی‌توانستند. ایشان مهره هستند و دستور می‌گیرند."

وی افزود: "خطاب قرار دادن امام دوازدهم شیعیان از سوی خامنه‌ای در خطبه نماز جمعه سال ۸۸ معلوم می‌کند که رهبری از ناحیه حضرت و خدا انتخاب می‌شوند."

آیت الله قرهی گفت: "روز به روز به جمال و کمال رهبر معظّم انقلاب افزوده می‌شود. ما قائل به این هستیم که فتنه 88 را هم اگر خود آقا به تنهایی بودند، اصلاً نمی‌توانستند. ایشان مهره هستند و دستور می‌گیرند. کما اینکه خودشان هم در نمازجمعه در نجوایی با حضرت حجّت صحبت کردند و بیان کردند: تو صاحب این انقلابی، تو آبرو دادی و ... . معلوم است که از ناحیه حضرت و خدا انتخاب می‌شوند و اصل قضیّه این است."

مدیر حوزه علمیه امام مهدی تهران گفت: "ما قائل به این هستیم که وقتی نظام، نظام مهدوی است، دیگر معلوم است رهبر این نظام هم انتخاب شده از ناحیه حضرت حجّت است."

به گفته وی مراجع تقلید نیز از ناحیه الله انتخاب می‌شوند. وی گفت: "ما قائل به این هستیم که مراجع هم مِن ناحیه‌الله انتخاب می‌شوند. احوالات آیت‌الله العظمی خوئی را بخوانید. خود ایشان فرموده بودند: من یک موقع در دوران طلبگی با دوستان کنار شطّ فرات رفته بودم و شنا می‌کردیم. دوستان دیرتر آمدند، من آمدم خوابم رفت. در عالم رؤیا احساس کردم لباس‌هایم را بردند، وحشت کردم. بعد خطابی شنیدم که به من بیان کردند: آیت‌الله العظمی! و بعد وحشت‌زده از خواب بلند شدم، دیدم اتّفاقاً لباس‌هایم که آن طرف بود را هم در کنارم آوردند. لذا مرجع تقلید هم مِن ناحیه‌الله انتخاب می‌شود."