نماینده ولی فقیه در سپاه: ما نباید آخرین ریال ها را هزینه میکردیم

با اشاره به حیف و میل بیت المال توسط حکومت احمدی نژاد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه27-11-2013 طی مصاحبه ای گفته است که ما نباید اجازه می دادیم در دولت دهم بیت المال حیف و میل و خزانه خالی شود و یا نباید آخرین ریال ها را هزینه می کردیم.

سعیدی روز چهارشنبه به خبرگزاری ایرنا گفته "ما نباید (در دوران احمدی‌نژاد) قول‌های بیش از ظرفیت‌های موجود به مردم می‌دادیم و انتظارات آن‌ها را بالا می‌بردیم".

وی افزود: "کشوری که درحال جنگ با قلدرترین قدرتهای جهان است نباید روزی 80 میلیون لیتر بنزین مصرف کند؛ ما اگر می خواهیم در برابر دشمنان مقاومت کنیم و اگر بناست مردم ما در این پروژه با قدرت پیش بروند، قطعا به پشتوانه گسترده مردمی نیاز داریم".

نماینده ولی فقیه در باره تحریم های کشورهای غربی گفت: "این تحریم ها به جای آنکه ما را وادار به تعطیلی چرخه سوخت هسته ای کند، منجر به رشد کمی و کیفی توان جمهوری اسلامی ایران در این بخش شد".

این اظهارات نماینده علی خامنه‌ای در سپاه ساعتی پس از گزارش عملکرد 100 روزه حسن روحانی درباره وضعیت وخیم اقتصادی بیان شده است

آقای روحانی شامگاه سه‌شنبه در یک برنامه زنده تلویزیونی گزارشی از بدهی‌های دولت و وضعیت اقتصادی ایران ناشی از عملکرد دولت‌های نهم و دهم ارائه کرده است.

منتقدان عملکرد دولت‌‌های نهم و دهم می گویند به دلیل حمایت بی دریغ رهبر ایران از احمدی نژاد، بسیاری از نهاد‌های نظارتی به خاطر این حمایتها نتوانستند مانع اجرای بسیاری از سیاست‌های غلط حکومت احمدی‌نژاد شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید