یونسی: مسئولان اجرایی ایران از اعدام های اخیر ناراضی هستند

با انتساب این اقدام به ''تندروها''

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علی یونسی، دستیار ویژه رئیس حسن روحانی جمهوری ایران ''تندروها'' را عاملان اعدام های اخیر در این کشور دانسته است.

به نوشته سایت ''روز آنلاین''، یونسی در جلسەای با حاصل داسه و چند فعال سیاسی دیگر، ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام های اخیر در کردستان، اجرای این احکام را به "افراد تندرو در جاهای دیگر" منتسب کرد.

حاصل داسه، از نمایندگان اصلاح طلب کرد در دورە ششم مجلس شورای اسلامی ایران در گفتگو با ''روز آنلاین'' با اشاره به برگزاری جلسەای با علی یونسی، از ابراز ناراحتی و تاسف او در خصوص اعدام های اخیر و تشدید سخت گیری ها در کردستان خبر داد.

این جلسه عصر روز سه شنبه ۵-۱۱-۲۰۱۳ آبان برگزار شده و تعدادی از چهرەهای اصلاح طلب آذربایجانی نیز در آن حضور داشتەاند.

به گفته آقای داسه، وی به همراه سایر فعالان سیاسی در این جلسه، از وضعیت به وجود آمده در کردستان انتقاد کرده و در خصوص اعدام های اخیر و پیامدهای آن با علی یونسی گفتگو کردەاند.

حاصل داسه به نقل از علی یونسی گفته است همه مسئولان اجرایی دولت از این اقدام ها ناراضی هستند.

این نماینده سابق مجلس ایران با اشاره به حضور برخی از چهرەهای اصلاح طلب آذربایجانی در این جلسه، از مخالفت جدی آنها با اعدام های اخیر خبر داد.

رئیس جبهه مشارکت استان آذربایجان غربی و رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان این استان نیز در این جلسه ضمن انتقاد از تشدید برخوردها در کردستان، خواستار بازشدن فضای سیاسی موجود شدند.

نماینده پیشین مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس همچنین افزود: "آقای یونسی قول دادند به بهترین شیوه ممکن این موضوع را پیگیری کنند."

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید