همسر یک "شهید" به نعیمه اشراقی نوه آیت الله خمینی هشدار داد

پس از اظهارات وی مبنی بر شوخی درباره زنان پاسداران شهید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

همسر سردار شهید ترکمانی در نامه سرگشاده خود که خبرگزارس فارس آنرا منتشر کرد،می نویسد:" مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام راحل و برخی از منتسبان به حضرت امام خمینی(ره) موجب سرافکندگی ملت ایران هستند؛ و عدم برخورد شدید خانواده شهدا در این زمان به احترام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و حضرت امام‌ خامنه‌ای مدظله‌العالی است".

وی در ادامه می نویسد:" موضوعی که چند روزی است مرا به شوک فرو برده و حتی خواب را از چشمانم گرفته، اظهار نظر سخیف، مغرضانه و دور از ادب خانم نعیمه اشراقی نوه امام روح الله بزرگوارمان بود. فردی که جز نسبت فامیلی با امام خمینی(ره) هیچ ویژگی بارز شخصیتی و تفکری ندارد، این بود که مرا بر آن داشت تا این دردنامه را تنظیم نمایم".

وی در نامه خود می افزاید:" این روزها که امام عزیزمان به دست منتسبان بیت امام مورد تمسخر قرار می‌گیرد، زمزمه‌های سید شهیدان اهل قلم را مرور می‌کنم: «ای شقایق‌های آتش گرفته، دل خونین ما شقایقی است که داغ شهادت شما را بر خود دارد» و حالا باید بر این داغ شهادت، داغ جسارت به امام را هم اضافه کنیم".

لازم به یادآوری است که نعیمه اشراقی نوه آیت الله خمینی چندی پیش خاطره ای در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد که در حضور آیت الله خمینی در باره خانواده شهدا جوک گفته میشده. پخش این کامنت نعیمه اشراقی بازتاب گسترده ای در رسانه های داخل و خارج از ایران داشت.

در پی اعتراض تعدادی از رسانه های ایران، اشراقی این کامنت را به هکرها منسوب کرد و صفحه فیسبوک خود را بست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید