احمد خاتمی: پس از پرونده اتمی، غرب خواهد گفت چرا زنان ایران نمی‌توانند چهار شوهر بگیرند؟

با انتقاد از حذف شعار مرگ بر آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران گفته است در صورت حل و فصل بحران پرونده هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، غرب خواهد گفت "چرا مرد حق دارد چهار زن بگیرد و زن نمی‌تواند چهار مرد بگیرد."

امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان روز پنجشنبه در اختتامیه همایش "غدیر‌شناسی" در شهر جهرم گفته "مراقب باشید، مسئله هسته‌ای موضوع اصلی نیست؛ اگر این مساله حل شود، فردا مشکل حقوق بشری راه می‌اندازند."

احمد خاتمی در اظهارات خود گفته بود در صورت حل و فصل پرونده هسته‌ای تهران٬ غرب از ایران خواهد خواست، اختیاری که مرد دارد باید زن هم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا٬ عضو مجلس خبرگان رهبری ایران در تازه‌ ترین اظهارات خود علیه آمریکا نیز گفته است: "تا شیطنت آمریکا هست شعار مرگ برآمریکا هم پا برجاست و ما در صحنه جهاد حضور داریم".

خاتمی افزود:" امروز وادادگان سیاسی در کشور از داخل و خارج قصد دارند نفرت از آمریکا را از مردم ما بگیرند".

به گفته خاتمی: "امروز خطی در جریان است که سر خط در خارج، وسط و میانه آن داخل کشور است، این خط می‌خواهد نفرت از آمریکا و استکبار را از جان مردم بگیرند که این‌ها وادادگان سیاسی هستند."

به نظر می‌رسد منظور این عضو مجلس خبرگان رهبری٬ اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی٬ حسن روحانی و گروهی از اصلاح‌طلبان باشد.

این شخصت ها و جریان‌هایی که به آن وابسته هستند از سوی محافظه ‌کاران تندرو به عنوان جریانی مشتاق برای برقراری رابطه با آمریکا معرفی می‌شود.

حسن روحانی نیز که با شعار "اعتدال" در ایران به قدرت رسیده از سوی این دسته از محافظه‌کاران تحت فشار‌ فزاینده ای قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید