سردار اسدی: مرگ بر آمریکا به منزله اعوذبالله من الشیطان الرجیم

مخالفت شدید با حذف شعار"مرگ بر آمریکا"

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به دنبال داغ شدن بحث حذف شعار "مرگ بر آمریکا" در صحنه سیاسی ایران پس از انتخابات و انتشار بخشی از خاطرات رفسنجانی از آیت الله خمینی مبنی بر اینکه خمینی در اواخر سال 67 موافقت کرده بود شعار مرگ بر آمریکا از شعارهای دولتی حذف شود، سردار سرتیپ پاسدار محمد جعفر اسدی معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبيا گفته است:" شعار مرگ بر آمریکا به منزله اعوذ بالله من الشیطان الرجیم است".

سردار اسدی که روز چهارشنبه در آیین چهارمین سالگرد شهادت شهدای وحدت در حسینیه شهیدان میرحسینی تیپ 110 سلمان در زاهدان سخن می گفت اظهار داشت:" امام خمینی به حق فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است و ملت ایران تا نفس دارد این شعار مرگ بر آمریکا را فریاد خواهد زد".

به گزارش سپاه نیوز، وی افزود:" وقتی جنگ تحمیلی در کشور آغاز شد چه در سیستان و بلوچستان یا دیگر نقاط کشور تمام اقوام و مذاهب از شیعه و سنی گرفته تا بلوچ و ترک به عشق اسلام زیر پرچم ولایت فقیه برای دفاع از آب و خاک این سرزمین به میدان رفتند".

رییس بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهدا به عنوان شاگردان مکتب امام خمینی برای رسیدن به رضای خدواند و نشان دادن صراط مستقیم به بشریت جان خود را تقدیم این نظام و انقلاب کردند.

اسدی افزود: ملت ایران در صورت پیروی کامل از ولایت فقیه و حرکت در مسیر اهداف و ارزشهای انقلاب می تواند همه ابرقدرت ها را به خاک ذلت کشاند.

گفتنی است که علی شوشتری و رجبعلی محمد زاده از فرماندهان بلند پایه سپاه پاسداران ایران هستند که به همراه 40 نفر از وابستگان به جمهوری اسلامی و کارکنان سپاه در سال 2009 در حادثه انفجار که " جند الله " بلوچستان آن را تدارک دیده بود، کشته شدند.

برخی از گروههای بلوچ ایرانی مخالف جمهوری اسلامی ایران می گویند این افراد در کشتار مردم بلوچ در استان بلوچستان دست داشتند به همین دلیل جندالله آنها را هدف حمله خود قرار داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید