بادامچیان: نمی دانم رفسنجانی رئیس جمهور است یا آقای روحانی ؟

با انتقاد از اظهارات رفسنجانی در باره تاخیر در انتخاب استانداران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان با انتقاد شدید از اظهارات‌ هاشمی درباره تاخیر در انتخاب استانداران، گفت:" انتخاب استاندار حق دولت است اما نمی‌دانم هاشمی رئیس‌جمهور است یا روحانی؟ ".

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه تاخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم نیست، گفت: کسی در کار دولت دخالت نمی‌کند اما اینکه سعی شود تا برای همه استانداری‌ها عناصر اصلاح‌طلب گذاشته شود، به طور طبیعی عده‌ای را ناراضی می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب استانداران به عهده دولت است، اظهار داشت: نمی‌دانم آقای هاشمی رئیس‌جمهور هستند یا آقای روحانی؟ آقای دکتر روحانی رئیس‌جمهور هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در عین حال با بیان اینکه جایگاه هاشمی باید حفظ شود، گفت: این رئیس‌جمهور است که اگر اقدامی انجام دهد در مجلس مورد سوال قرار می‌گیرد نه رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام لذا روحانی باید در دورانی که در سیاست خارجی کار می‌کند، تدبیری داشته باشد که همه پشت سر دولتش قرار گیرند.

وی با اشاره به لزوم وحدت عمومی در حمایت از دولت افزود:" این اختیار با رئیس‌جمهور است که هرکس را دلش بخواهد، بگذارد و نمی‌شود دخالت کرد چراکه انتخاب استاندار حق دولت است".

بادامچیان درباره القائات وجود خط ترور از سوی محمد خاتمی پس از ماجرای فرودگاه مهرآباد تهران اظهار داشت: اینکه این نوع مسائل در کشور مطرح شود، خوب نیست و اگر می‌خواهیم جلوی این نوع مسائل گرفته شود، باید به قوه قضائیه یا وزارت اطلاعات گفته شود نه اینکه در بیرون این موضوع را مطرح کنیم.

وی تصریح کرد: ما در دوره‌‌ای هستیم که دولت، بحث رابطه با آمریکا را پیش گرفته و طبق یک نرمش قهرمانانه در حال پیش‌روی است لذا هرچه فضای کشور معتدل باشد بهتر است تا اینکه این نوع حرف‌ها گفته نشود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید