رسانه های ایرانی: ما از آزادی شلوار جینش را داریم

واکنش رسانه های ایران به سخنان نخست وزیر اسرائیل

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)


بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز شنبه 5 اوت با شبکه خبری بی بی سی فارسی گفتگو کرد. نتانیاهو در این مصاحبه ضمن بیان نقطه نظرات دولت اسرائیل در باره برنامه هسته ای ایران ادعا کرد در ایران اختیار دست مردم این کشور نیست. او گفت اگر مردم ایران اختیار داشتند روحانی را به ریاست جمهوری انتخاب نمیکردند. او به با اشاره به 700 کاندید ریاست جمهوری ایران که در انتخابات اخیر توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند نیتجه گیری کرد: "این اسمش دموکراسی نیست. من فکر میکنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین میپوشیدند، به موسیقی غربی گوش میدادند و انتخاباتی آزاد میداشتند."

در واکنش به سخنان نخست وزیر اسرائیل، سایت ایرانی "مجله مهر" ادعا میکند اشاره نتانیاهو به شلوار جین "به بحث اول کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی" تبدیل شده است. مجله مهر بخشی از واکنشهای کاربران ایرانی در شبکه های فیسبوک و توئیتر را در ادامه مقاله خود آورده است.

لازم به ذکر است دو سایت فیسبوک و توئیتر در ایران مسدود هستند و کاربران ایران فقط با استفاده از فیلتر شکن میتوانند وارد این سایتها بشوند.

در اینجا بخشی از نظرات و عکسهای ارائه شده در سایت مجله مهر آورده شده است:

"این نتانیاهو که آزادی رو در حد شلوار لی میدونه، باید یه بار بهش شلوار کردی بدیم تا با تمام وجود حس آزادی و رهایی رو درک کنه!"

"اگر شلوار جین پوشیدن چیزی را تغییر میداد اکنون نمیگذاشتند شما شلوار جین بپوشید."

"سالها قبل از اینکه نتانیاهو و رژیمش به وجود بیان، اجداد ما شللوار جین پاشون بود."

"بمب اتم رو دیده / جین ما رو ندیده!"

مجسمه ای باستانی با پوشش جین از سایت مهر
Advertisement

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید