پرواز میان کرمانشاه ایران و بوستون آمریکا به زودی راه اندازی می شود

به یکی از مدیران شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

نخستین خط پرواز میان شهر ایرانی کرمانشاه و شهر آمریکایی بوستون، به زودی توسط شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلان، راه اندازی می‌شود.

به گزرش خبرگزاری ''ایسنا'' عثمان شافاک کوچک چولاک مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلان در غرب ایران از راه اندازی پرواز کرمانشاه - بوستون در آینده نزدیک خبر داد که در این پرواز مسافران ابتدا به استانبول و سپس به بوستون حمل خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه ترکیش ایرلاین تا آینده نزدیک قصد افزایش قیمت بلیت‌ها را ندارید، یادآوری کرد: ''نرخ حداقل ۱۷۵ دلار برای پرواز کرمانشاه-استانبول را تا حد امکان در طول زمستان هم حفظ خواهیم کرد و این در حالیست که این قیمت بهترین نرخ پرواز در ایران است.''

پیش از این اکبر ترکان مشاور حسن روحانی رئیس جمهوری ایران از دستور آقای روحانی برای بررسی چگونگی برقراری خط پرواز مستقیم از ایران به آمریکا شده بود.

جمعه ۲۷-۹-۲۰۱۳ باراک اوباما با حسن روحانی تلفنی تماس گرفت و با او گفت و گو کرد. این تماس هنگامی صورت گرفت که روحانی محل اقامت خود در نیویورک را ترک و به فرودگاه می رفت. روحانی برای حضور در شصت و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، به آمریکا رفته بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید