وزارت اطلاعات: انتخابات ریاست جمهوری آینده را سپاه برگزار می کند

با احضار مدیران مسئول مطبوعات و مشخص کردن خط قرمز و موارد ممنوع برای آن ها

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارش ها حاکی از آن است که مدیران مسئول روزنامه ها و مطبوعات سراسریایران هفته گذشته به وزارت اطلاعات احضار شده اند تا خط قرمز ها و موارد ممنوع به آنها اعلام شود.

در این احضارها به مدیران مسئول گفته شده است که انتخابات ریاست جمهوری آینده را سپاه پاسداران اجرا می کند.

به گزارش سایت ''کلمه'' نزدیک به میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، در حالی که کمتر از ۵۰ روز تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است و سایه سنگین فضای امنیتی و شبه کودتایی چهار سال گذشته هنوز هم بر عرصه سیاسی کشور گسترده است، وزارت اطلاعات اقدام به احضار مدیران مطبوعاتی برای حضور در یک جلسه کرد تا باز هم فضای امنیتی و زبان تهدید را به فضای رسانه ای محدود فعلی حاکم کند.

بنا بر این گزارش، در این جلسه، فردی که خود را معاون وزیر و مسئول مطبوعات وزارتخانه معرفی می کرده، درباره انتخابات هشدارها و مواردی را مطرح کرده و از جمله تهدید کرده که با هرگونه سیاه نمایی در دوران تبلیغات انتخاباتی برخورد خواهد شد.

این مقام امنیتی همچنین خط قرمز اخبار و تحلیل ها را ''مواضع و اظهارات آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران'' ذکر کرده و تهدید کرده که با هرگونه تخطی یا مخالفت با رهبری به شدت برخورد خواهد شد.

در این جلسه همچنین به مدیران مسئول مطبوعات اعلام شده است که انتخابات ریاست جمهوری را در واقع سپاه برگزار می کند و این نیرو و وزارت اطلاعات مراقب همه مسائل خواهند بود و هیچ تخطی از محدوده های تعیین شده را تحمل نخواهند کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید