جن گیر و رمال مشهور دولت احمدی نژاد در آستانه انتخابات از زندان آزاد شد

به گزارش منابع خبری اصولگرا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عباس غفاری جن گیر و رمال مشهور دولت محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران، در استانه انتخابات ریاست جمهوری، به طور ناگهانی از زندان آزاد شد.

به نوشته سایت اصولگرای ''بازتاب''، عباس غفاری که بنابر گزارشهای اولیه قرار بود به اعدام محکوم شود و سپس حکم وی با چند مرحله لابی ها و رایزنی های گسترده به هشت سال زندان تقلیل یافت، در آستانه انتخابات آزاد شده و به مکانی خاص منتقل شده است.

بنا بر این گزارش پیش از این اخبار متفاوتی درباره وضعیت نگهداری و ارتباطات و تاثیرگذاری غفاری بر کارشناسان پرونده و بازجوهای وی منتشر شده بود؛ از جمله طلسم کردن یکی از مسئولین اطلاعاتی، بازکردن درب سلول و اخبار دیگری که فارغ از صحت و سقم آنها، در محافل موثر کشور مورد توجه واقع می شد.

همچنین اخباری در مورد هم سلولی عباس غفاری با سخنگوی دولت محمد خاتمی که برای تحت فشار گذاشتن عبدالله رمضان زاده انجام شده بود نیز موجب شود تا افکارعمومی متوجه این پرونده گردد.

''بازتاب'' افزوده است: ''در این شرایط، آزاد کردن عباس غفاری می تواند معنای خاصی داشته باشد؛ به ویژه که گفته می شود پس از آزادی وی، عباس غفاری مراجعات زیادی مرتبط با مسایل سیاسی داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید