حسین شریعتمداری: بلوف زده اید، ایران به رئیس جمهور ترسو نیازی ندارد

حمله تند مدیرمسئول روزنامه کیهان به احمدی نژاد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان نزدیک به آیت الله خامنه ای رهبر ایران و از حامیان سابق محمود احمدی نژاد در سرمقاله روز سه شنبه 23-04-2013 این روزنامه به تندی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور ایران واکنش نشان داد و با متهم کردن وی به بلوف زدن نوشت: " ایران به رئیس جمهور ترسو نیازی ندارد."

شریعتمداری با اشاره به سخنان احمدی نژاد که گفته بود " اگر گوشه اي از پرونده شما را بالا ببريم ديگر جايي در بين ملت نخواهيد داشت"، خطاب به رئیس جمهور ایران نوشته است: " اگر ادعاي شما واقعي است - و با عرض پوزش - مانند ادعاي شما درباره ليست كذايي 300 نفره مفسدان اقتصادي كه هيچ وقت نشانه اي از آن نداديد، پوچ و بي پايه نيست، چرا نام و نشان آنها را اعلام نمي كنيد؟! ممكن است بفرماييد از آنها مي ترسيد! كه اولا؛ بايد گفت ايران عزيز به رئيس جمهور ترسو نيازي ندارد. و ثانيا؛ شما كه با حرارت مي فرماييد ملت توي دهن آنها خواهد زد، ديگر از چه مي ترسيد؟!


مدیرمسئول کیهان خودداری احمدی نژاد از افشاگری افرادی که آنها را تهدید به بالا بردن گوشه ای از پرونده هایشان کرده بود، را به دو علت دانسته و نوشته است : "اول؛ آن كه بلوف زده ايد و اين ادعا نيز چيزي شبيه ليست كذايي مفسدان اقتصادي است! و دوم اين كه از افشاگري متقابل آنها نگران هستيد! "

شریعتمداری افزوده است: "مگر همين جناب مشايي با متهم اول فساد كلان و 3 هزار ميليارد توماني بانكي دستكم دو ملاقات خصوصي در هتل لاله تهران نداشته است؟ چرا موضوع آن ملاقات ها را كه با ذكر سند در دادگاه مطرح شده است فاش نمي كنيد؟ چه كساني با تزريق مبالغ كلان ارز به بازار، باعث آشفتگي بازار ارز شدند و مابه التفاوت آن را به كدام كيسه ريختند و اندوختند؟! و ده ها چراي ديگر از همين دست كه بماند!"

مدیرمسئول روزنامه کیهان شعار عدالت خواهی رئیس جمهور را نیز به نقد کشیده و نوشته است : " آيا هزينه 50 ميليارد توماني از بيت المال و از كيسه مردم مظلوم و مستضعف براي تبليغات انتخاباتي آقاي مشايي در استاديوم آزادي را مي توان نمونه اي از عدالت خواهي آقاي رئيس جمهور تلقي كرد؟! اجبار كارمندان دولت براي حضور در اين مراسم و متوقف كردن وظايفي كه آنان در قبال ملت دارند و... كه جاي خود دارد و فعلاً بماند!"

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید