''هاشمی رفسنجانی تا ۱۵ روز آینده درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری تصمیم خواهد گرفت''

محسن هاشمی هنگام ثبت نام برای کاندیداتوری در انتخابات شوراها اعلام کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محسن هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران گفته است که پدرش تا ۱۵ روز دیگر نسبت به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، به تصمیم نهایی برسد.

به گزارش خبرگزاری ''ایلنا'' محسن هاشمی شنبه ۲۰-۴-۲۰۱۳ با حضور در فرمانداری تهران و تکمیل مراحل ثبت نام رسما کاندیدای دور چهارم شورای شهر تهران شد.

بنا بر این گزارش وی درباره نامردی هاشمی رفسنجانی در دور آینده انتخابات ریاست جمهوری ایران گفته است: ''اجازه دهید این فضا را سیاسی نکنیم آیت الله هاشمی از سوی گروه‌ها برای کاندیداتوری در ریاست جمهوری تحت فشار است و قرار است در ۱۵ روز آینده نسبت به کاندیداتوری‌اش به تصمیم نهایی برسد.''

محسن هاشمی که سابقه ۲۰ ساله‌ حضور در مدیریت شهری در بخش توسعه مترو را در کارنامه خود دارد اظهار داشته است: ''من با ۶ شهردار در شهر تهران فعالیت کرده‌ام نگاه من به شورا سیاسی نیست و معتقدم نباید سیاست در شورا دخالت داشته باشد چراکه خدمات رسانی باید با اخلاص باشد نه سیاسی.''

این سخنان محسن هاشمی در حالی مطرح شده است که کمتر از دو ماه تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آینده ایران بیشتر زمان نمانده است. حساسیت این انتخابات از این رو است که این نخستین انتخابات ریاست جمهوری پس از انتخابات ریاست جمهوری جنجال برانگیز چهار سال گذشته است که اعتراض های گسترده اصلاح طلبان را در پی داشت. اختلاف میان اصولگرایان حاکم نیز بر حساسیت انتخابات افزوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید