مشاور نظامی عالی خامنه ای: با هرگونه آشوب طلبی و فتنه گری در انتخابات برخورد خواهد شد

هشدار نسبت به هرگونه اعتراض های احتمالی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رحیم صفوی مشاور نظامی عالی آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران گفته است که با هرگرنه ''آشوب طلبی'' ''فتنه گری'' در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور، مقابله خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ''فارس''، رحیم صفوی در سخنانی، با اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری آینده و آن چه که ''تحرکات برخی گروه ‌های فتنه گر داخلی و خارجی'' نامید، گفته است:'' ما به دشمنان داخلی و خارجی و گروهک‌های ضد انقلاب و منحرف و فاسد هشدار می‌دهیم، اگر بخواهند قبل از انتخابات آینده و یا بعد از آن آشوب و فتنه‌ای در تهران یا شهرهای دیگر راه اندازی کنند، ملت ایران با هوشمندی و با صلابت با آنها برخورد خواهد کرد و همچون گذشته ملت ایران پیروز خواهد شد.''

وی افزوده است: ''البته دستگاه‌ها و سازمان‌ها و نهادهای مربوطه لازم است پیش بینی و پیشگیری از هر گونه آشوب طلبی داخلی و خارجی نمایند.''این نخستین انتخابات ریاست جمهوری در ایران پس از انتخابات ریاست جمهوری جنجال بر انگیز چهار سال پیش این کشور است. در انتخابات گذشته، اصلاح طلبان که می گفتند تقلب گسترده و سازماندهی شده روی داده است، دست به اعتراض زدند. حاصل سرکوب این اعتراض ها توسط نیروهای امنیتی و انتظامی، کشته و زخمی شدن ده ها نفر در خیابان ها و بازداشتگاه و زندانی شدن صدها نفر دیگر بود.
اکنون علاوه بر حضور احتمالی اصلاح طلبان، رقابت در اردوگاه اصولگرایان نیز شدید است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید