فیروزآبادی: تحویل پرچم ایران از سوی احمدی‌نژاد به مشایی اقدامی غیر قابل توجیه است

با تاکید بر ضرورت هوشیاری مردم در ''این مرحله حساس''

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، به تحویل پرچم ایران توسط احمدی نژاد رئیس جمهوری این کشور به اسفندیار رحیم مشایی انتقاد کرد و آن را اقدامی ''غیر قابل توجیه'' توصیف کرد.

اصولگرایان نزدیک به آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به نزدیکان احمدی نژاد که مشایی در راس آن ها قرار دارد. ''جریان انحرافی'' می گویند. اظهارات مشایی از جمله درباره دوستی مردم ایران و مردم اسرائیل، بارها خشم اصولگرایان را برانگیخته است.

به گزارش سایت اصولگری ''تسنیم''، حسن فیروزآبادی در جمع تعدادی از مسئولین نظامی ایران پیرامون شرایط روز این کشور اظهار داشت: ''همه مسئولین باید درک روشنی از اوضاع و شرایط رو به پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی داشته باشند و بر این اساس به عمق کینه و دشمنی سلطه گران و جریانات غیرهمسو با نظام برای اختلاف افکنی و مسأله سازی میان مسئولین و مردم واقف باشند و مراقبت کنند اقدامی انجام ندهند که سبب تنش در جامعه بشود.

وی انجام ''بازی تبلیغاتی اقدام تحویل پرچم و نماد ملی کشور از سوی احمدی‌نژاد به مشایی'' در سمنان که در بعضی رسانه‌ها منتشر شده را اقدامی ''طبعاً غیرقابل'' توجیه دانست و همگان را به هوشیاری هر چه بیشتر در این مرحله حساس فراخواند.
سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر اهمیت درک روشن از اوضاع و شرایط کشور گفت: ''مسئولین به عمق کینه و دشمنی سلطه‌گران و جریانات غیرهمسو با نظام واقف باشند و اقدامی انجام ندهند که سبب تنش در جامعه شود.''

''مشایی'' یکی از گزینه های احتمالی گروه احمدی نژاد برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری به شمار می آید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید