فتنه ‌ای عمیق ‌تر و گسترده تر از فتنه 88 در پیش داریم

معاون فرهنگی سپاه پاسداران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرتیپ محمد علی آسودی، معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هشدار داد پیش از انتخابات ریاست ‌جمهوری آینده مشکلاتی عمیق ‌تر و گسترده ‌تر از ناآرامی‌های سال 88 بروز خواهد کرد.

به گزارش العربیه سرتیپ آسودی در یک گفتگوی مطبوعاتی گفته است": فتنه ‌ای عمیق ‌تر و گسترده‌تر از فتنه 88 در پیش داریم و فتنه ‌ها در انتخابات 92 قبل از انتخابات است. به شکلی که برخی می‌ گویند اگر اینچنین نشود، انتخابات را برگزار نمی ‌کنند و آن را تحریم می‌کنند."


اشاره او به گمانه زنی ها در مورد خودداری دولت احمدی نژاد از برگزاری انتخابات در اعتراض به احتمال عدم تایید صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی است.


پیش از این نیز ناصر شعبانی از فرماندهان سپاه پاسدران انقلاب اسلامی هشدار داده بود ناآرامی های آینده " از شهرستان ‌ها شروع می‌ شود."

سرتیپ آسودی با تاکید بر لزوم پیروی از آیت الله خامنه ای گفته است: "باید به نایب امام زمان بگوییم چشم، نه اینکه نامه بنویسند و بگویند توجیه می‌کنیم."

کارشناسان پیش بینی می کنند که انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایران در خردادماه آینده ، چالشی بزرگتر از انتخابات سال 2009 برای جمهوری اسلامی خواهد بود.


با هر چه نزدیکتر شدن زمان برگزاری انتخابات، هنوز دسته بندی های مختلف سیاسی، درگیر پیدا کردن کاندید مورد نظر خود برای ریاست جمهوری ایران هستند. در دیگر کشورهای جهان، معمولا کاندیداها حداقل از یک سال قبل مشخص شده و برای برنامه های خود به تبلیغات انتخاباتی می پردازند، روندی که به نظر می رسد ایران از آن بیم و هراس دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید