مشایی کسی نمیتواند جلوی نامزدی من در انتخابات ریاست جمهوری را بگیرد

با تاکید بر تحویل ندادن دولت یازدهم به قالیباف

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

رئیس دفتر احمدی نژاد با اشاره به اینكه بهترین دفاع حمله است، گفت: "قصد داریم در این 6 ماه اخر دولت مدام حمله كنیم و دیگر با هیچ كس رودربایستی نداریم."

او با تاكید بر اینكه "هر روز باید منتظر یك بحث داغ از سوی ما باشند"، اظهار داشت: "آقایان هیچ سند و مدركی از جریان موهومی كه به اسم انحراف مطرح شده ندارند. همانگونه كه احمدی نژاد اعلام كرده خود را برای شهادت آماده كرده ام ما هم خود را برای شهادت آماده كرده ایم."

اسفندیار رحیم مشایی به خاطر مواضع جنجال برانگیزش مورد انتقاد اصولگرایان نزدیک به آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. او یک بار از دوستی با مردم اسرائیل سخن گفته بود که خشم طیف وسیعی از اصولگرایان را برانگیخت.

اصولگرایان نزدیک به آیت الله خامنه ای به نزدیکان احمدی نژاد که مشایی در راست آن ها قرار دارد «جریان انحرافی» می گویند.

مشایی در سخنان خود تصریح کرده است: "7 سال است كه مدام فعالیت می كنیم و به این راحتی دولت یازدهم را دست قالیباف نمی دهیم."

نام محمد باقر قالیباف شهردار کنونی تهران به عنوان یکی از مطرح ترنی گزینه ها برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری مطرح است. برخی گزارش های غیر رسمی حاکی از آن است که قالیباف راه اندازی ستادهای انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

رئیس دفتر احمدی نژاد همچنین گفت: "ما برای همه آنهایی كه در این 7 سال علیه دولت حرف زدند مسائلی داریم."

او ادامه داد: "اگر احمدی نژاد تنها ده دقیقه در مورد التهابات اخیر بازار ارز و سكه صحبت كند همه نگاه ها عوض خواهد شد."

قیمت ارز و سکه در هفته های اخیر در ایران افزایشی سرسام آور داشت و چند برابر شد. این وضعیت اقتصاد کشور را بحران زده کرده است.

مشایی با بیان اینكه "در مسائل فرهنگی هنوز 50 درصد ایده های مان نیز عملی نشده است"، گفت: "با این وجود سروصداهای زیادی علیه ما در موضوع فرهنگی بلند شده است. من گاهی اوقات برای مظلومیت احمدی نژاد گریه می كنم. فشارها بسیار زیاد است اگر حمایت های رئیس جمهور نبود حتما كنار می رفتم."

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید