افزایش حملات هواداران ترامپ به کامالا هریس

ترامپ در ویدیویی که در یکی از زمین‌های گلف خود برداشته بود، هریس را مسخره کرد و گفت او «خیلی بد است؛ بسیار رقت‌انگیز است»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

با نظر به اینکه در صورت انصراف جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا، از شرکت در انتخابات آینده ریاست جمهوری این کشور، ممکن است معاون وی کامالا هریس از سوی دموکرات‌ها جایگزین وی شود، هواداران دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواهان حملات خود را به هریس شدت داده‌اند.

به گزارش «رویترز»، نزدیکان و هواداران رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا طی 48 ساعت گذشته بیانیه‌های رسمی و حملات اینترنتی خود را علیه معاون بایدن افزایش داده‌اند تا اگر بایدن انصراف داد، هریس در موقعیت «تضعیف‌شده» در برابر ترامپ قرار بگیرد.

به گفته این خبرگزاری، جمهوری‌خواهان پیوسته از هریس 59 ساله انتقاد می‌کنند، اما حملات این هفته نشانگر تشدید هماهنگ‌شده‌ای است که قصد دارد هریس را در صورت کناره‌گیری بایدن به یک حریف تضعیف تبدیل کند.

کمیته ملی جمهوری‌خواهان کنگره در بیانیه‌ای هریس را «همدست اصلی» بایدن نامید، و کارولین لیویت، سخنگوی کارزار انتخاباتی ترامپ گفت: «کامالا هریس بی‌کفایت است. ثابت شده که او ضعیف‌ترین و بدترین معاون رئیس‌جمهوری در تاریخ است، و از هر سیاست فاجعه‌باری که جو بایدن طی چهار سال اخیر اجرا کرده، 100 درصد حمایت کرده است.»

بایدن در مارس 2021 گفته بود که هریس تلاش‌ها برای مقابله با امر مهاجرت غیرقانونی را در هماهنگی با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی رهبری خواهد کرد. جمهوری‌خواهان از این قضیه برای کوبیدن هریس استفاده کرده‌اند، و او را به شکست در جلوگیری از سرازیر شدن سیل میلیونی مهاجران غیرقانونی از مرزهای جنوبی به ایالات متحده متهم کرده‌اند.

به گفته رویترز، خود ترامپ نیز به کارزار حمله به هریس پیوسته است. او روز چهارشنبه در ویدیویی که در یکی از زمین‌های گلف خود برداشته بود، هریس را مسخره کرد و گفت او «خیلی بد است؛ بسیار رقت‌انگیز است». ترامپ روز پنجشنبه نیز در رسانه اجتماعی «تروث سوشال» خود هریس را به خاطر عملکرد ضعیفش در جریان انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها در سال 2020 به تمسخر گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید