ستاره پورن درباره رابطه خود با ترامپ به دادگاه چه گفت؟

ساب‌تایتل: دنیلز جزئیات رابطه جنسی خود با ترامپ در هتلی کنار دریاچه تاهو در نوادا در سال 2006 را برای هیئت منصفه بازگو کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

استورمی دنیلز، ستاره پورن روز سه‌شنبه در دادگاه کیفری دونالد ترامپ در منطقه منهتن نیویورک حاضر شد و درباره جزئیات رابطه جنسی خود با رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در سال 2006 شهادت داد.

دادستان‌های منهتن ترامپ را متهم کرده‌اند که قبل از انتخابات 2016 به دنیلز حق‌السکوت پرداخته تا رابطه جنسی خود با وی را فاش نکند، و سپس سوابق تجاری خود را دستکاری کرده تا 130000 دلار حق‌السکوت را مخفی کند. ترامپ در برابر این اتهام ادعای بی‌گناهی کرده است.

به گزارش «رویترز»، چهارشنبه 8 مه، دانیلز بعد از ظهر سه‌شنبه در صندلی شاهد در دادگاه حاضر شد و جزئیات رابطه جنسی خود با ترامپ در هتلی کنار دریاچه تاهو در نوادا در سال 2006 را برای هیئت منصفه بازگو کرد.

دنیلز اظهاراتش را با توصیف دوران کودکی فقیرانه خود در لوئیزیانا و سپس روزهای ابتدایی فعالیت خود در صنعت فیلمسازی پورن آغاز کرد، و در ادامه افزود که با ترامپ در جریان یک مسابقات مشهور گلف در سال 2006 آشنا شده است.

دانیلز روشن کرد که وقتی ترامپ او را به پنت‌هاوس خود در هتل برای شام دعوت کرد، و شروع به اظهار تمایلات خود برای برقراری رابطه جنسی با وی کرد، دنیلز در برابر ترامپ مقاومت نکرد.

او در ادامه گفت که پیش از سکس با ترامپ، بدون لباس روی تخت غش کرده است، اما تاکید کرد که الکل یا مواد مخدر مصرف نکرده بود. دانیلز شهادت داد که ترامپ برای برقراری رابطه جنسی با او، وی را تهدید کلامی یا جسمی نکرد.

به گفته رویترز، این ستاره سابق فیلم‌های پورن در اظهارات خود جزئیات بسیاری را مطرح کرد از جمله آن جزييات همخوابى با رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا را شرح داد.

در این زمان وکلای ترامپ از قاضی خوان مرچن خواستند تا محاکمه را متوقف کند، و گفتند چنین جزئیاتی به قصد تحریک هیئت منصفه بیان شده است. مرچن درخواست آنها را رد کرد، اما به دادستان گفت تا شهادت دنیلز را محدود کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید