بالا گرفتن شایعات پیرامون همسر ولی‌عهد بریتانیا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
4 دقيقه (Reading time)

طی ساعات گذشته شایعات زیادی در خصوص خانواده سلطنتی در بریتانیا به ویژه درباره پرنسس «کیت میدلتون» به طور گسترده منتشر شده است.

این شایعات شامل اخباری درباره «نیمه برافراشته شدن پرچم‌ها در بریتانیا»، «تغییر رنگ لوگوی حساب‌های اصلی شبکه‌های اجتماعی بی‌بی‌سی از رنگ قرمز به رنگ سیاه» به عنوان مقدمه‌ای برای نشر اخباری قریب الوقوع درباره خانواده سلطنتی از قبیل بیماری یا مرگ «کیت میدلتون» و «خیانت» ادعایی شاهزاده ویلیام به همسرش شده است.

با این حال، مشخص شد که این اخبار، تصاویر و توئیت‌های ادعایی که از طریق رسانه‌های اجتماعی پخش شد، بی‌اساس بوده و جز شایعه نیستند.

بنا به گزارش‌ها، تصویری که در شبکه‌های اجتماعی از پرچم‌های بریتانیا منتشر شده، مربوط به پرچم سفارت بریتانیا در آنکارا در سال 2022 که پس از مرگ ملکه الیزابت نیمه برافراشته شده بود، است.

شایعه مرگ

در ژانویه گذشته، کاخ سلطنتی اعلام کرد، پرنسس کیت میدلتون تحت عمل جراحی در ناحیه شکم قرار گرفت که برخی آن را عملی دشوار توصیف کردند، اما در عین حال تاکید شد که او به سلامتی از عمل جراحی خارج شد.

طبق این بیانیه، جراحی کیت میدلتون در 16 ژانویه با موفقیت انجام شد و متعاقب آن کاخ کنزینگتون اعلام کرد، که کیت به احتمال زیاد تا عید پاک (31 مارس) به کار و وظایف سلطنتی خود باز نخواهد گشت.

عکس جنجالی

چند روز پیش پرنسس میدلتون عکسی از خود و فرزندانش در روز جهانی مادر منتشر کرد که خبرگزاری‌های رسمی به دلیل دستکاری، آن عکس را نشر نکردند.

كيت و ويليام عكس آرشيوي
كيت و ويليام عكس آرشيوي

کیت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که وی مسئول برخی تغییرات در عکس منتشر شده است. او گفت برخی تغییرات را با استفاده از یکی از برنامه‌های ویرایش عکس انجام داد.

آخرین خبر رسمی درباره کیت میدلتون دیروز یکشنبه از سوی کاخ سلطنتی منتشر شد.

کاخ سلطنتی در بیانیه‌ای اعلام کرد که پرنسس کیت: برای انجام وظایف شغلی و سلطنتی خود در 17 آوریل یعنی پس از یک ماه بازخواهد گشت.

روزنامه «ساندی تایمز» به نقل از شاهدان عینی نوشت که پرنسس «کیت» در حالی که فرزندان خود را به مدرسه می برد مشاهد شده است.

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» نیز گزارش داد که پرنسس «کیت» آخر هفته گذشته در حالی که «شاد و آرام» به نظر می‌رسید در یک فروشگاه محلی دیده شد. اولین باری که پس از انجام عمل جراحی دیده می‌شود.

روزنامه هاى بريتانيا
روزنامه هاى بريتانيا

طبق گزارش «دیلی میل» پرنسس «کیت» و شاهزاده ویلیام روز شنبه به همراه سه فرزندشان جرج 10 ساله، شارلوت 8 ساله و لوئیس 6 ساله، در یکی از مکان‌های مورد علاقه‌شان، در آدلاید، در ویندسور، در حدود یک مایلی خانه‌شان مشاهده شدند.

با این حال، روزنامه‌های بریتانیایی معتقدند که احتمالا یک مشکل خانوادگی واقعی بین ویلیام و همسرش وجود دارد.

انتظار می‌رود در روز تولد کوچکترین پسرشان لوئیس عکس رسمی گرفته شود. یکی از قوانین سلطنتی این است که شاهزاده و پرنسس باید با پسرشان عکس رسمی بگیرند و برای عموم منتشر کنند.

تصاویر جدیدی که بعد از ظهر دوشنبه گذشته توسط دو عکاس سلطنتی گرفته شده است، پرنسس کیت را در خودرویی در کنار شاهزاده ویلیام نشان می‌دهد. با این حال تب شایعات هنوز فروکش نکرده، زیرا تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی تصور کردند که این عکس نیز ویرایش شده است.

این عکس پس از یک هفته ابهام و سردرگمی به دلیل عدم حضور شاهزاده ویلیام در یک مراسم رسمی که به دلایل شخصی بوده است، منتشر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید