کشیش کاندیدای ریاست جمهوری کناره‌گیری و از ترامپ حمایت کرد

بینکلی: خبر خوب این است که همگی در کنار هم می‌توانیم ایمان خود به خدا را نو کنیم و این اوضاع را تغییر دهیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رایان بینکلی، کشیش تگزاسی که خودش را از سمت حزب جمهوری‌خواه نامزد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا کرده بود، روز سه‌شنبه به کارزار انتخاباتی خود پایان داد و بلافاصله از دونالد ترامپ حمایت کرد.

به گزارش «فاکس نیوز»، بینکلی در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: «امروز من کارزارم برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را پایان می‌دهم و حمایت بی کم و کاست خودم را تقدیم پرزیدنت ترامپ می‌کنم.»

بینکلی کشیش و تاجری است که بنیانگذار و مدیرعامل فعلی «گروه سهام عدالت نسلی» است، که در کار مشاوره کسب و کار در تگزاس است. او که کارزار خود را در ماه آوریل آغاز کرده بود، سه‌شنبه از خانواده، دوستان، تیم مبارزات انتخاباتی، و بیش از 80000 نفر حامی مالی خود و صدها داوطلب تشکر کرد.

به گفته وی: «وقتی در این مسیر گام گذاشتم، آرزوی قلبی من این بود که باید کشورمان بیدار شود، و جلوی هزینه‌های بی حد و حصر، که ما را در مسیر اختلال اقتصادی نسلی قرار داده است، گرفته شود.»

بینکلی افزود او همچنین عمیقاً احساس می‌کرده به همان اندازه که سیاست مالی و پولی ایالات متحده خراب است، فساد سیاسی و تفرقه فرهنگی در این کشور حتی تهدیدی بزرگ‌تر است.

وبسایت بینکلی در بیانیه‌ای که به منظور اعلام کارزار انتخاباتی وی منتشر کرد گفت: «کشور ما در مسیر اضمحلال قرار گرفته است، پر از تفرقه است، و مشکلات مالی بسیاری دارد. ولی خبر خوب این است که همگی در کنار هم می‌توانیم ایمان خود به خدا را نو کنیم و این اوضاع را تغییر دهیم.»

به گفته فاکس نیوز، کارزار انتخاباتی بینکلی روی موضوعاتی مانند اصلاح روند مهاجرت و کنترل مرزها، تقویت اقتصاد، خصوصی‌سازی مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از منابع انرژی ارزان مانند انرژی هسته‌ای، و حمایت از سیاست‌های مخالف سقط جنین متمرکز شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید